HG Kuaför

E-posta Gönder

 • Selçuklu, Konya.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

HG Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

HG Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

HG Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

HG Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

HG Kuaför Hakkında

Aşkınızın mutlu sona ulaşacağı düğün gününüz yaklaşıyor. Bu çok özel gününüzde özenle hazırlanmış ışıldayan bir güzellikle mutluluğa “evet” demek istiyorsanız sizi Konya Saloon Gülşah Ecrin’e davet ediyoruz.

Profesyonel ekibimizle kusursuzu isteyen kadınlara aradıkları hizmeti sunuyoruz. Yenilikçi bir bakış açısına sahip dinamik ekibimizle hazırlıklarınızı yapıyoruz. Bu profesyonel ekibimizle sektörümüzdeki son yeniliklere başarılı bir şekilde adapte olmak ve kendimizi daima bir adım ileri taşımak için çalışıyoruz. Düzenli olarak eğitimlere katılmamızın yanı sıra son trendleri yakından takip ediyoruz. Bu sayede kullandığımız makyaj, kesim, şekillendirme, renklendirme tekniklerini geliştiriyoruz ve son moda uygulamaları başarılı bir şekilde yapıyoruz.

Kullandığımız teknikler kadar salonumuzda kullandığımız ürünler ve ekipmanlar da kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmak noktasında etkili oluyor. Salonumuzda hazırlıklarınızı sadece en seçkin dünya markalarının ürünleri ile yapıyoruz. Saçlarınızda olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanarak, her işlemi saçlarınızı yıpratmadan uyguluyoruz. Düğün gününüz boyunca ortaya çıkardığımız eşsiz güzelliğinizi korumanız için de, kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri ile makyajınızı yapıyoruz ve gelin saçınızı hazırladıktan sonra kaliteli saç sabitleyicileri kullanıyoruz. Sektörümüzdeki son teknolojik yenilikleri de yakından takip ederek, kullandığımız ekipmanları düzenli olarak yeniliyoruz.


Size en uygun gelin saçı ve makyajı modeli belirlerken yüz şekliniz, gelinlik modeliniz, düğün mekanınız, duvağınız, düğün konseptiniz gibi pek çok faktör etkilidir. Biz bu nedenle profesyonel ekibimizle tüm bu faktörleri iyi bir şekilde analiz etmeye özen gösteriyoruz. Elbette ki hazırlıklarınız boyunca sizin istekleriniz doğrultusunda hareket etmeye de özen gösteriyoruz.

Siz de en özel gününüzde profesyonel dokunuşlarla eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilirsiniz ve Saloon Gülşah Ecrin Konya gelin başı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.