HG Kuaför

E-posta Gönder

  • Selçuklu, Konya.

Ekiple Tanışın

HG Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

HG Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

HG Kuaför Sık Sorulan Sorular

HG Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

HG Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


HG Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

HG Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


HG Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, HG Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


HG Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

HG Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

HG Kuaför Hakkında

Aşkınızın mutlu sona ulaşacağı düğün gününüz yaklaşıyor. Bu çok özel gününüzde özenle hazırlanmış ışıldayan bir güzellikle mutluluğa “evet” demek istiyorsanız sizi Konya Saloon Gülşah Ecrin’e davet ediyoruz.

Profesyonel ekibimizle kusursuzu isteyen kadınlara aradıkları hizmeti sunuyoruz. Yenilikçi bir bakış açısına sahip dinamik ekibimizle hazırlıklarınızı yapıyoruz. Bu profesyonel ekibimizle sektörümüzdeki son yeniliklere başarılı bir şekilde adapte olmak ve kendimizi daima bir adım ileri taşımak için çalışıyoruz. Düzenli olarak eğitimlere katılmamızın yanı sıra son trendleri yakından takip ediyoruz. Bu sayede kullandığımız makyaj, kesim, şekillendirme, renklendirme tekniklerini geliştiriyoruz ve son moda uygulamaları başarılı bir şekilde yapıyoruz.

Kullandığımız teknikler kadar salonumuzda kullandığımız ürünler ve ekipmanlar da kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmak noktasında etkili oluyor. Salonumuzda hazırlıklarınızı sadece en seçkin dünya markalarının ürünleri ile yapıyoruz. Saçlarınızda olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanarak, her işlemi saçlarınızı yıpratmadan uyguluyoruz. Düğün gününüz boyunca ortaya çıkardığımız eşsiz güzelliğinizi korumanız için de, kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri ile makyajınızı yapıyoruz ve gelin saçınızı hazırladıktan sonra kaliteli saç sabitleyicileri kullanıyoruz. Sektörümüzdeki son teknolojik yenilikleri de yakından takip ederek, kullandığımız ekipmanları düzenli olarak yeniliyoruz.


Size en uygun gelin saçı ve makyajı modeli belirlerken yüz şekliniz, gelinlik modeliniz, düğün mekanınız, duvağınız, düğün konseptiniz gibi pek çok faktör etkilidir. Biz bu nedenle profesyonel ekibimizle tüm bu faktörleri iyi bir şekilde analiz etmeye özen gösteriyoruz. Elbette ki hazırlıklarınız boyunca sizin istekleriniz doğrultusunda hareket etmeye de özen gösteriyoruz.

Siz de en özel gününüzde profesyonel dokunuşlarla eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilirsiniz ve Saloon Gülşah Ecrin Konya gelin başı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.