Saloon Canan

E-posta Gönder

Saloon Canan

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Meram, Konya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Kuaför Efe
12

Meram

Kuaför Efe

Saç ve Makyaj
1.000-2.000 TL
Hüma Güzellik Salonu
13

Selçuklu

Hüma Güzellik Salonu

Saç ve Makyaj
1.000-2.000 TL
Saloon Gülşah Ecrin
13

Selçuklu

Saloon Gülşah Ecrin

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL

Hakkında

Salon Canan Konya ailesi olarak siz değerli misafirlerimiz için; ombre, sombre, profesyonel saç bakımı ve makyaj, kişiye özel renklendirme, türban tasarımı, gelin saçı ve makyajı gibi hizmetler veriyoruz. En özel günlerinizde bir prenses gibi hissetmeniz için sizi, en iyi halinizle hazırlıyoruz. Güzellik ve bakıma dair pek çok şeyi bir arada bulabileceğiniz kuaför salonumuzda sizin için, kusursuz uygulamalar yapıyoruz.

Kaliteli malzemeler ve ürünler kullanarak gerçekleştirdiğimiz işlemlerinizde hijyene de fazlasıyla dikkat ediyoruz. Her işlemden sonra kullanılan malzemeyi sterilize ediyor ve tekrar kullanıma hazır hale getiriyoruz. Böylece hem güzelliğinizi hem de sağlığınızı düşünüyoruz. Hayatınızın en özel günü olan düğününüzde, işini böylesine titizlikle yapan bir kuaföre kendinizi teslim etmek isterseniz, büyük bir mutlulukla sizi ağırlarız. Şimdi dilerseniz, hazırlık süreciniz hakkında detaylardan söz edelim.

Gelin saçı ve makyajınız için öncelikle, sizin fikirlerinizi alıyoruz. Nasıl bir saç ve makyajı taşımak istediğinizi öğrendikten sonra, saç modelinize ve makyajınıza birlikte karar veriyoruz. Görüşleriniz, bizim için çok önemli! Salon düğünleri için genellikle, yukarıdan veya enseden toplanmış saç modellerini tavsiye ediyoruz. Ayrıca kır düğünleriniz için de açık bırakılmış ve dalgalarla bezenmiş saç modelleriyle birlikte, örgü modellerini tercih edebilirsiniz.

Makyajınız için, tamamen sizin seçimlerinize göre hareket ediyoruz. Bize soracak olursanız, her zaman doğal görünümden yanayız. Güzelliğinize güzellik katacak bir makyaj uygulamasından sonra, düğününüz boyunca kalıcı olması ve bozulmaması için özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz.

Konya kuaför salonları arasında, siz değerli gelinlerimiz için sağladığımız olanaklar bu şekilde. Siz de bu imkanlardan yaralanmak ve bizimle alışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın! Heyecanınızı paylaşmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Şükran Mh. Alaaddin Blv. No:34/2Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!