Merve Coşkun Hair Designer

E-posta Gönder

 • Meram, Konya.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Merve Coşkun Hair Designer Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Merve Coşkun Hair Designer Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Merve Coşkun Hair Designer Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Merve Coşkun Hair Designer Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Merve Coşkun Hair Designer Hakkında

Konya’da gelin saçınız ve makyajınızı sizden daha çok düşünen ve profesyonel bir hizmet sunarak bu özel günde ışıl ışıl görünmenizi sağlayan bir kuaför tercihi yapmak istiyorsanız, adresiniz Merve Coşkun Hair Designer olmalı! Neden mi?

Öncelikle memnuniyetinizi her şeyden önde tutuyorum. Bugünün sizin hayatınızda oldukça önemli bir yeri olduğunu biliyor, bu yüzden tüm hizmetlerimi istek ve ihtiyaçlarınıza göre sunuyorum. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için kendimi sürekli geliştiriyorum. Yarışmalara, seminerlere, eğitimlere ve fuarlara katılarak sahip olduğum bilgi birikimlerini artırıyorum. Trend saç ve makyajları yakından takip ediyor, son dönemde ağırlıklı olarak tercih edilen modelleri salonumda uyguluyorum. Hayatınızın her anında hatırlayacağınız bu anlarda göz kamaştırmanız için ben hazırım, ya siz?

Özellikle saç tasarımı konusunda Meram kuaförleri arasında öne çıkıyorum. Gelin saçınıza karar vermeden önce sizi yakından tanımaya çalışıyor, tarzınızı, zevklerinizi ve nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyorum. Bu, saçınızı belirlerken son derece önemli oluyor. Güzel bir saç modelinin yanında kendinizi rahat hissetmeniz ve tarzınızı en iyi yansıtacak bir model seçmenizi de sağlıyorum. Kısa saçlar, dalgalı saçlar, uzun saçlar ya da düz saçlar için farklı teknikler uyguluyorum. Saçınızın rengi de tasarımı belirleyen kriterlerden oluyor. Sarı ya da kumral gibi açık renkler için natürel ve dağınık saçlar öneriyor, koyu saçlar için ise örgü ya da topuzu tercih ediyorum.

Makyajınızın konseptini ise saçınız ve gelinliğinizle uyumlu olacak şekilde belirliyorum. Öncesinde yüzünüzü pürüzsüz kılmak için özel kremler kullanıyorum. Bu sayede cildiniz daha parlak ve canlı görünüyor. Sonrasında ise sabitleyici özellikteki kremler ile makyajınızın kalıcılığını artırıyorum.

Eğer uzmanlığım ve bilgi birikimlerimden yararlanarak benzersiz bir gelin olmak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bana ulaşmak. Böylelikle sizinle hemen iletişime geçiyor, bu özel günün planlamasını yapmaya başlıyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.