Kuaför Efe

E-posta Gönder

 • Meram, Konya.

Ekiple Tanışın

Kuaför Efe Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Kuaför Efe Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Efe Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Efe Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Efe Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle sonsuz mutluluğa “evet” diyeceğiniz o çok özel düğün gününüzde her detayın kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Kuaför Efe Konya olarak düğün gününüzde sizi kusursuz bir güzelliğe ulaştırmak için profesyonel saç ve makyaj hizmetleri sunuyoruz.

Salonumuzda işini aşkla yapan dinamik bir ekiple hazırlıklarınızı yapıyoruz. İşimize duyduğumuz tutkuyla kendimizi daima bir adım ileri taşımak için durmaksızın çalışıyoruz. Bunun için alanımızla ilgili çeşitli eğitimler alarak kendimizi geliştiriyor ve son kuaför trendlerini yakından takip ediyoruz. BU sayede her türlü kesim, şekillendirme, renklendirme ve makyaj tekniklerini ustalıkla kullanıp, istediğiniz son moda gelin saçı ve makyajı uygulamalarını yapabiliyoruz.

Size en uygun gelin saçı modeli belirlerken yüz şekliniz, gelinlik modeliniz, duvağınız, düğün mekanınız, düğün konseptiniz gibi pek çok faktör etkili olmaktadır. Biz Kuaför Efe olarak profesyonel ekibimizle tüm bu faktörleri doğru bir şekilde analiz ediyor, sizi en güzel görüntüye ulaştıracak gelin saçını hazırlıyoruz.

Gelin saçınızın hazırlıkları tamamlandıktan sonra kusursuz güzelliğinizi tamamlayacak ikici aşama olarak profesyonel makyaj uygulamanıza geçiyoruz. Makyajınıza makyaj bazı uygulamasıyla başlıyoruz. Bu sayede makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz olmasını ve daha uzun süre kalıcı olmasını sağlıyoruz. Kontur uygulamanızdan göz makyajınıza kadar yaptığımız her uygulamada yüz şeklinizin güzelliğini ortaya çıkaracak adımlar atıyoruz.

Kullandığımız teknikler kadar kullandığımız ürünler de ortaya çıkan muhteşem sonuçlarda etkili oluyor. Hazırlıklarınızı sadece en güvendiğimiz seçkin markaların ürünleri ile yapıyoruz.

Siz de hayatınızın en özel gününde profesyonel dokunuşlarla muhteşem bir güzelliğe ulaşıp, tüm hayran bakışları üzerinize toplamak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Kuaför Efe Konya gelin başı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.