Kuaför Efe

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Meram, Konya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Kuaför Efe
12

Meram

Kuaför Efe

Saç ve Makyaj
1.000-2.000 TL
Hüma Güzellik Salonu
13

Selçuklu

Hüma Güzellik Salonu

Saç ve Makyaj
1.000-2.000 TL
Saloon Gülşah Ecrin
13

Selçuklu

Saloon Gülşah Ecrin

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL

Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle sonsuz mutluluğa “evet” diyeceğiniz o çok özel düğün gününüzde her detayın kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Kuaför Efe Konya olarak düğün gününüzde sizi kusursuz bir güzelliğe ulaştırmak için profesyonel saç ve makyaj hizmetleri sunuyoruz.

Salonumuzda işini aşkla yapan dinamik bir ekiple hazırlıklarınızı yapıyoruz. İşimize duyduğumuz tutkuyla kendimizi daima bir adım ileri taşımak için durmaksızın çalışıyoruz. Bunun için alanımızla ilgili çeşitli eğitimler alarak kendimizi geliştiriyor ve son kuaför trendlerini yakından takip ediyoruz. BU sayede her türlü kesim, şekillendirme, renklendirme ve makyaj tekniklerini ustalıkla kullanıp, istediğiniz son moda gelin saçı ve makyajı uygulamalarını yapabiliyoruz.

Size en uygun gelin saçı modeli belirlerken yüz şekliniz, gelinlik modeliniz, duvağınız, düğün mekanınız, düğün konseptiniz gibi pek çok faktör etkili olmaktadır. Biz Kuaför Efe olarak profesyonel ekibimizle tüm bu faktörleri doğru bir şekilde analiz ediyor, sizi en güzel görüntüye ulaştıracak gelin saçını hazırlıyoruz.

Gelin saçınızın hazırlıkları tamamlandıktan sonra kusursuz güzelliğinizi tamamlayacak ikici aşama olarak profesyonel makyaj uygulamanıza geçiyoruz. Makyajınıza makyaj bazı uygulamasıyla başlıyoruz. Bu sayede makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz olmasını ve daha uzun süre kalıcı olmasını sağlıyoruz. Kontur uygulamanızdan göz makyajınıza kadar yaptığımız her uygulamada yüz şeklinizin güzelliğini ortaya çıkaracak adımlar atıyoruz.

Kullandığımız teknikler kadar kullandığımız ürünler de ortaya çıkan muhteşem sonuçlarda etkili oluyor. Hazırlıklarınızı sadece en güvendiğimiz seçkin markaların ürünleri ile yapıyoruz.

Siz de hayatınızın en özel gününde profesyonel dokunuşlarla muhteşem bir güzelliğe ulaşıp, tüm hayran bakışları üzerinize toplamak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Kuaför Efe Konya gelin başı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Efe Kula

  • Adres: Beyazıt Mahallesi Millet Caddesi Meram KonyaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!