İstanbul Kuaför

E-posta Gönder

 • Meram, Konya.

Ekiple Tanışın

İstanbul Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

İstanbul Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

İstanbul Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

İstanbul Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

İstanbul Kuaför Hakkında

Konya’da hizmet verdiğimiz İstanbul Kuaför’de beklentilerinizin karşılandığı bir hizmet almanızı ve göz kamaştıran bir gelin olmanızı sağlıyoruz. Yaptığımız birbirinden farklı saç ve makyaj tasarımlarımızla sizi yaşamınızın en özel anlarına hazırlıyoruz.

Profesyonel makyaj, saç kesimi, renklendirme ve türban tasarımı hizmetlerimizle size yardımcı olduğumuz kuaför salonumuzda her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibini takip ediyoruz. Kaliteli ürünlerle hizmet vermemizin yanı sıra moda olan trendleri de yakından takip ederek istekleriniz doğrultusunda saç ve makyaj yapımınızda uyguluyoruz.

Düğün, kına gecesi ve nişan gibi özel günlerinizin yanında günlük hayatınızda da hizmet alabileceğiniz kuaför salonumuzda düğün öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak istediğiniz üzerine uzun uzun konuşuyoruz. Edindiğimiz bilgilerle size en çok yakışacak tarzların hangisi olduğuna birlikte karar veriyoruz. Gelinlik modeliniz, düğün konseptiniz, yüz hatlarınız ve zevkleriniz hazırlıklarınızı doğrudan etkileyen konu başlıkları olduğu için tüm ayrıntılara hakim olmamız sizi daha kolay yönlendirmemiz anlamına geliyor.

Düğün günü sizinle birlikte sevdiklerinizin de hazırlıklarını yapabiliyoruz. Aynı anda işlemlerinize başlıyor ve eş zamanlı olarak tamamlıyoruz. İstediğiniz tüm saç ve makyaj uygulamalarını rahatlıkla yaptığımız kuaför salonumuzda beklentilerinizin karşılanacağı bir hizmet alacağınıza emin olabilirsiniz. Makyaj aşamasında ise cilt yapınızı, ten renginizi ve yüz hatlarınızı göz önünde bulunduruyoruz. Yüz hatlarınızı ön plana çıkaracak uygulamalara yoğunlaşarak doğal ve sade görüneceğiniz bir makyaj yapıyoruz. Tüm bunları yaparken pürüzsüz bir görünümün de eşlik etmesini sağlıyoruz. Makyaj bazı ve sabitleyici sprey kullandığımız çalışmalarımızda uzun saatler boyunca kalıcılığı koruyan bir hizmet alıyorsunuz.

Siz de Konya Meram kuaförleri arasında düğün hazırlıklarınızı yapacağınız bir yer arayışındaysanız ayrıcalıklı fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Gazanfer, Dr. Ahmet Özcan Cd. no 163/B, 42010 Meram/Konya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.