Hatice İpek

E-posta Gönder

Hatice İpek
 • Selçuklu, Konya.

Ekiple Tanışın

Hatice İpek Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Hatice İpek Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hatice İpek Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hatice İpek Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Hatice İpek Hakkında

Hatice İpek Kuaför ailesi olarak siz değerli misafirlerimiz için, kusursuz hizmetler veriyoruz. Ombre, sombre, saç bakım, türban tasarımı, gelin saçı ve makyajı gibi uygulamalar yapıyoruz. Özel günlerinizde veya kendinizi özel hissetmek istediğiniz günlerde kuaför salonumuza gelebilir ve ayrıcalıklı hizmetimizin tadını çıkarabilirsiniz. Güzellik ve bakıma dair pek çok hizmeti bir arada bulabileceğiniz kuaför salonumuzda, her uygulamayı büyük bir özenle gerçekleştiriyoruz. Fakat, gelin saçı ve makyajı her zaman göz bebeğimiz! Çünkü biliyoruz ki hayatınızda belki bir kez yaşayacağınız bu deneyimin eşsiz olmasını istiyorsunuz, biz de bunu gerçeğe dönüştürmek için özel bir ilgiyle yaklaşıyoruz.

Düğününüzde muhteşem bir saç ve makyajı taşımanız için öncelikle, nasıl bir gelin görünümüne sahip olmak istediğinizi öğreniyoruz. Ardından; düğün için seçtiğiniz mekanı, düğün konseptinizi ve gelinliğinizin detaylarını da öğrendikten sonra, saç modelinizi ve makyajınızı belirliyoruz. Saçlarınızın kısa veya uzun, kıvırcık ya da düz olması fark etmeksizin, her çeşit saçı ustalıkla şekillendirebiliriz. Salon, otel ve kır düğünü gibi farkı konseptlere göre değişen saç modellerinizi kusursuz bir şekilde uyguladıktan sonra, makyajınıza geçiyoruz.

Makyajınız için genellikle, doğal güzelliğinizi ön plana çıkaracak renk tonlarını kullanıyoruz. Pürüzsüz bir ten makyajından sonra, gözlerinizin ışıltısını yansıtması için buğulu gözler yaratıyoruz. Ardından, yüz hatlarınızı daha belirgin hale getirmek için kontür yapıyoruz. Son olarak da tüm görünüme uyacak renk tonunda bir ruj seçimiyle, makyajınızı tamamlıyoruz.

Saç modelinizi ve makyajınızı kusursuz bir şekilde uyguladıktan sonra, düğün boyunca kalıcı olması ve hiç bozulmaması için özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz.

Hatice İpek Konya ekibi olarak siz değerli gelinlerimiz için sağladığımız olanaklardan söz ettik. Siz de bu eşsiz imkanlardan yararlanmak için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Feritpaşa Mahallesi, Çoşkun Sk. no 4/A, 42060 Selçuklu/Konya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.