Beyaz Melek Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Beyaz Melek Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000-2.000 TL

Beyaz Melek Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Beyaz Melek Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Beyaz Melek Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Beyaz Melek Kuaför Hakkında

Düğün gününüz için tüm gelin adayları gibi sizin de oldukça heyecanlı olduğunuzu biliyoruz. Kaliteli hizmetimizle hayatınızın en özel gününde sizi özenle hazırlıyor ve istediğiniz tüm saç ile makyaj uygulamalarını Beyaz Melek Kuaför’de başarıyla yapıyoruz. Konya’da hizmet verdiğimiz güzellik salonumuzda kaynak, saç kesimi, renklendirme ve kişisel bakım hizmetlerimizle günlük hayatınızda da ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizi ağırlıyoruz.

Konya kuaförleri arasında uzun zamandır başarıyla hizmet veren güzellik salonları arasında yer alıyoruz. Yılların kazandırdığı tecrübeler ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla samimi bir ortamda sizleri ağırlıyoruz. Kullandığımız kaliteli malzemelerle de hem cilt sağlığınızı koruyor hem de uzun saatler boyunca kalıcılığı devam eden bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Düğün, kına gecesi ve nişan gibi özel gün kutlamalarınız için hizmet almadan önce sizinle bir araya gelerek yapmamızı istediğiniz saç ve makyaj tasarımları hakkında detaylı olarak konuşuyoruz. Çalışmalarımız içerisinde tarzınıza en yakın olanları beğeninize sunarak fikrinizi alıyoruz. Görüşmemiz esnasında düğün günü hazırlıklarınızın planlamasını da yapıyoruz. Kaç kişilik bir ekiple salonumuza geleceğinizi, saat kaçta hizmet alıp hazırlıklarınızın tamamlanmasını istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Düğün günü sizinle birlikte yakınlarınızın da saç ve makyaj uygulamalarını yaparak keyifli bir hazırlık süreci geçirmenizi sağlıyoruz.

İstediğiniz saç modelini rahatlıkla yapıyoruz. Birbirinden farklı saç toplama stilleriyle istediğiniz görüntüyü kolayca veriyoruz. Makyaj aşamasında ise önceliğimiz yüz hatlarınızı ön plana çıkarmak olduğu için ten renginize giden renk tonlarını tercih ediyoruz. Mutlaka sabitleyici spreyi makyajınızın bitiminde sıkıyoruz.

Siz de Konya Selçuklu kuaför salonları arasında yer aldığımız mekanımızın sunduğumu kampanyalı fiyatlardan yararlanmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra lütfen “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayın.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.