Gülcan Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Gülcan Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Gülcan Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Gülcan Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Gülcan Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Gülcan Kuaför Hakkında

Hayatınızın en değerli günlerine sizi muhteşem bir şekilde hazırlıyoruz. Gülcan Kuaför Antakya olarak 25 yılı aşkın süredir Hatay’da faaliyet gösteriyoruz. Düğün, nişan, kına ve bekârlığa veda partileriniz için tek tip saç modellerinden farklı olarak giyineceğiniz kıyafete ve yüz tipinize en çok yakışan modeli birlikte belirliyor, uyum içerisinde görünmenizi sağlıyoruz. Kuaför hizmetimiz dışında bünyemizde modaevi de bulunuyor. Düğün günü kadının en güzel parçası olan farklı gelinlik modellerimiz ve tecrübemizle size doğru yönlendirmeler yapıyor, vücut tipinize en uygun gelinliği birlikte belirliyoruz.

Saç modellerinizi belirlerken gelinliğinizin yaka modeli ve düğün konseptiniz bize yol gösteriyor. Gelinliğinizi yakası kapalı ya da bisiklet tipinde ise yakanızı kapatmayan örgülü ve sade topuz modellerini, yakası açık bir gelinlik tercih ettiyseniz ise yarım topuz ve açık saç modellerini öneriyoruz. Kır konseptinde kutlama gerçekleştirecekseniz abartıdan uzak doğal saç modelleri, balo salonunda organizasyon gerçekleştirecekseniz ise tepeden topuz saç modellerini beğeninize sunuyoruz. Daha önceden belirlediğiniz ya da katalogdan gördüğünüz bir saç modeli var ise modelin yüz tipinize ve gelinliğinize uygunluk durumuna bakıyor ve bu konuşa tavsiyelerde bulunuyoruz.

Düğün günü ışıl ışıl görüneceksiniz. Saçınızı tamamladıktan sonra makyaj koltuğuna alıyoruz sizi. Makyajınızı yaparken kaliteli ürünler kullandığımızı belirtelim. Gelinlik ve saçınızla uyum içerisinde görünen doğal ve parıltılı tarzda makyajınızı yapabiliyoruz. Işıltılı ve parıltılı makyaj istiyorsanız, metalik makyaj modelini uyguluyoruz. Doğal bir makyaj istiyorsanız ise pastel ve mat renkler kullanıyoruz.

Hatay Antakya Gülcan Kuaför tecrübesi ile düğün günü profesyonel eller tarafından hazırlanmak istiyorsanız, hizmet detaylarımız için Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamanız yeterli olacak ve bize kolaylıkla uylaşabileceksiniz.

İletişim

 • Adres:

  Emek Mahallesi, 31030 Antakya/Hatay

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Gülcan Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.