A Kuaför Kardeşler

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

A Kuaför Kardeşler Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

A Kuaför Kardeşler Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

A Kuaför Kardeşler Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

A Kuaför Kardeşler Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

A Kuaför Kardeşler Hakkında

Hayatınızın en değerli günlerinde güzelliğiniz güzellik katan işlemlerle sizi kusursuz bir görünüme kavuşturuyoruz. A Kardeşler Kuaför Antakya olarak Samandağ’da faaliyet gösteriyor, düğün günü saçınızdan makyajınıza ve gelinliğinize kadar uyum içerisinde görünmeniz için ekibimizle birlikte sizi titizlikle hazırlıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımız ve samimiyetimizle birlikte faaliyette olduğumuz yıldan bugüne birçok gelin adayını özel günlerine şahitlik ettik ve bu özel günde profesyonel hizmet almalarını sağladık.

Pek mutluluk yolunda ilk adımınız sevdiklerinizle birlikte kutlayacağınız bu özel günde size ne gibi hizmetler sunuyoruz?

-Saç ve makyaj modelinizi belirlerken birçok detayı göz önünde bulunduruyoruz. Düğün günü uyum içerisinde görünmeniz için gelinlik modelinizden konseptinize, düğün mekânınızdan mevsime kadar her şeyi incelikle düşünüyoruz ki uyum içerisinde görünebilin.
-Saçınızın uzunluğuna, gelinlik yaka modelinize uygun olarak istediğiniz topuz, örgü ve maşa modellerini saçınıza uygulayabiliyoruz. Saçınız bittikten sonra gün boyun bozulmayan bir sahip olabilmeniz için tercih ettiğiniz duvak ve saç aksesuarınızı sabitliyoruz.
-Doğallıktan yana bir tarzınız var ise pastel tonlarında toprak ve nüde tonlarında, abartılı makyaj seviyorsanız ise parıltılı ve metalik tonlarda far uygulamamızı yapıyoruz. Gözlerinizi belirginleştiren bir makyaj isterseniz de buğulu tonlarda gözlerinizi ortaya çıkarıyoruz.
- düğünden önce saç ve makyajınızın ücretsiz provasını yaparak modelimizi belirliyoruz. Prova sırasında saç ve makyajınızın yapımının her aşamasını size gösteriyor, beğenmediğiniz yerleri hemen değiştirebiliyoruz.
- Saç ve makyaj dışında masaj, manikür ve takma kirpik hizmetimiz de mevcuttur. Düğün günü sizinle beraber yakınlarınıza da hizmet verebiliyor ve aynı anda hazır olmanızı sağlıyoruz.

A Kardeşler Kuaför Samandağ hizmet detayları hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet mah. İlkokul cad. No:10 Samandagı, Hatay

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  A Kuaför Kardeşler Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.