Salon Madam Eskişehir

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Salon Madam Eskişehir Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600-800 TL

Salon Madam Eskişehir Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Salon Madam Eskişehir Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Salon Madam Eskişehir Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Salon Madam Eskişehir Hakkında

Salon Madam ailesi olarak uzun yıllardır güzellik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. İşini hakkıyla yapan profesyoneller olarak gelin hazırlığı konusunda kendimize çok güveniyoruz. Şimdiye dek salonumuzda sayamayacağımız kadar gelin adayı ile çalıştık ve onları hayallerindeki görünüme kavuşturduk. Yine neredeyse her gün bir gelinimizi en iyi şekilde hazırlayarak düğünlerine veya organizasyonlarına uğurlamaya devam ediyoruz. Eğer siz de bu mutlu gelinlerimizden biri olmak isterseniz salonumuzda ağırlamaktan keyif duyarız.

Salonumuz Madam, bulunduğu konum itibariyle Eskişehir Odunpazarı kuaförleri arasında yer alıyor. Emek’teki salonumuzda her biri alanında uzman ve son derece yetenekli harika bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Güler yüzlü ve samimi oluşumuzla %100 müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Başta saç ve türban tasarımı olmak üzere bir kuaför salonundan beklenebilecek her hizmeti bünyemizde bulunduruyor, profesyonel makyaj ve kişisel bakıma dair pek çok işlemi de başarıyla uyguluyoruz.

Tekrar gelinlerimize dönecek olursak onların önce rahatını ve mutluluğunu düşünüyoruz. Gelinlik modelinden tutun da düğün mekanına ve konsepte kadar tüm detayları göz önünde bulundurarak hazırlıklarını uyumlu şekilde yapıyoruz. Saç veya türban tasarımında karar verdiği bir model varsa onu aynen yapıyor, dilerse yılın modasına uygun farklı fikirler de verebiliyoruz. Tercihi ne olursa olsun modelin kusursuz bir şekilde tasarlanmasına ve bunun kalıcı olup tüm gün bozulmamasına da özen gösteriyoruz.

Gelin görünümünün olmazsa olmazı makyajda ise en iyi sonucu almak için kaliteli malzemeleri ve en güncel teknikleri kullanmayı tercih ediyoruz. Ten rengine uyan, yüz hatlarını öne çıkaran ve doğal güzelliğini vurgulayan bir profesyonel makyajla gelinimizin hazırlığını tamamlıyoruz.

Eskişehir Madam Kuaför olarak bizi tercih eden gelinlerimizin mutlu şekilde salonumuzdan ayrılmasını muhakkak sağlıyoruz. Sıradaki gelinimiz olmak isterseniz yandaki formu doldurarak istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Emek, Ziya Gökalp Blv 35 A, 26080 Odunpazarı/Eskişehir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.