CR Kuaför


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. CR Kuaför sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

  • Minimum Fiyat 200-400 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az

Özellik

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehirdışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Ağda, El / Ayak masaj, Epilasyon, Manikür / Pedikür

Hakkında

Kuaförlük mesleğinde Nejdet ve Aslan kuaförde çalışarak 20 yılı geride bırakan Cemil Esmen ve Recep Tutarer, 2010 yılına kadar kuaförlük alanında görsel ve sanatsal birçok seminer ve faaliyetlere katılmışlar, 2010 yılında C&R Kuaför'ükurarak bu alanda markalarının ilk adımını atmışlardır.
Marka olmanın beklentilerin üzerinde bir servis sunabilmekten geçtiğinin bilincinde bir kuruluş olarak C&R Kuaför yenilikçi, modern ve kaliteli hizmet anlayışını, günün teknolojisi ve sağlıklı ürünleriyle müşterilerine sunmanın gururunu duymaktadır. Tek kullanımlık steril ürünler ve profesyonel hizmet için sürekli katıldıkları eğitimler sayesinde Eskişehir'in Mavi Bayraklı Salonu ünvanına ulaşmışlardır.
Gerek kurucuları gerekse C&R Ekibi kariyerlerini mesleki seminer ve toplantılara katılarak, sanatsal yaklaşımları yakından takip ederek geliştirmeyi daima sürdürmektedir. Dünyada ve Avrupada modayı yakından izleyen ekip yenilikleri, yeniliklerin öncüsü bir anlayışla salonlarında başarıyla uygulamaktadır.
Marka olarak katıldıkları sosyal projelerde de aktif çalışan C&R Kuaför ve Ekibi bu tür projelerde maddi ve manevi her zaman destek olarak Eskişehirde'ki firmalara örnek ve öncü olmuştur. Yetiştirme yurtları ve Huzur evlerinin projelerinde çalışmayı kendilerine görev edinmişlerdir.
Hizmetlerini en güvenilir marka olan Loreal ürünleriyle sunan C&R Kuaför aynı zamanda müşterilerine ürünlerin satışlarını da gerçekleştirmektedir.
Kalitesinden ve yenilikçi hizmet anlayışından ödün vermeden, güler yüzlü, müşteri odaklı hizmet çizgisini, dün olduğu gibi bugünde koruyan C&RKuaf;ör Acıbadem şubesi ve yeni şube projeleri ile sizlere uzun yıllar hizmet sunabilmeyi hedeflemektedir.
.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Yetkili Kişi, Recep Soner Adres Merkez:Hoşnudiye Mh.İstasyon Cd.5/A , Şube : Hoşnudiye Mh.Acıbadem Sk 19
Alpu,
CR Kuaför ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için CR Kuaför hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap