CR Kuaför*

CR Kuaför
Kuaförlük mesleğinde Nejdet ve Aslan kuaförde çalışarak 20 yılı geride bırakan Cemil Esmen ve Recep Tutarer, 2010 yılına kadar kuaförlük alanında görsel ve sanatsal birçok seminer ve faaliyetlere katılmışlar, 2010 yılında C&R Kuaför'ükurarak bu alanda markalarının ilk adımını atmışlardır.
Marka olmanın beklentilerin üzerinde bir servis sunabilmekten geçtiğinin bilincinde bir kuruluş olarak C&R Kuaför yenilikçi, modern ve kaliteli hizmet anlayışını, günün teknolojisi ve sağlıklı ürünleriyle müşterilerine sunmanın gururunu duymaktadır. Tek kullanımlık steril ürünler ve profesyonel hizmet için sürekli katıldıkları eğitimler sayesinde Eskişehir'in Mavi Bayraklı Salonu ünvanına ulaşmışlardır.
Gerek kurucuları gerekse C&R Ekibi kariyerlerini mesleki seminer ve toplantılara katılarak, sanatsal yaklaşımları yakından takip ederek geliştirmeyi daima sürdürmektedir. Dünyada ve Avrupada modayı yakından izleyen ekip yenilikleri, yeniliklerin öncüsü bir anlayışla salonlarında başarıyla uygulamaktadır.
Marka olarak katıldıkları sosyal projelerde de aktif çalışan C&R Kuaför ve Ekibi bu tür projelerde maddi ve manevi her zaman destek olarak Eskişehirde'ki firmalara örnek ve öncü olmuştur. Yetiştirme yurtları ve Huzur evlerinin projelerinde çalışmayı kendilerine görev edinmişlerdir.
Hizmetlerini en güvenilir marka olan Loreal ürünleriyle sunan C&R Kuaför aynı zamanda müşterilerine ürünlerin satışlarını da gerçekleştirmektedir.
Kalitesinden ve yenilikçi hizmet anlayışından ödün vermeden, güler yüzlü, müşteri odaklı hizmet çizgisini, dün olduğu gibi bugünde koruyan C&RKuaf;ör Acıbadem şubesi ve yeni şube projeleri ile sizlere uzun yıllar hizmet sunabilmeyi hedeflemektedir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
CR Kuaför ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için CR Kuaför hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap