Yıldız Saç Tasarım

E-posta Gönder

  • Sarayköy, Denizli.

Ekiple Tanışın

Yıldız Saç Tasarım Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Yıldız Saç Tasarım Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Yıldız Saç Tasarım Sık Sorulan Sorular

Yıldız Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Yıldız Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Yıldız Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Yıldız Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Yıldız Saç Tasarım şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Yıldız Saç Tasarım şehir dışında hizmet vermiyor.


Yıldız Saç Tasarım ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Yıldız Saç Tasarım ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Yıldız Saç Tasarım Hakkında

Kendi filminizin başrolü olacağınız düğün gününüzde profesyonel ellerde kusursuz hazırlanmış güzelliğinizle kendinizi adeta bir yıldız gibi hissetmek istiyorsanız Yıldız Saç Tasarım hizmetinizde.

İşini aşkla yapan, insan ilişkilerinde başarılı ve profesyonel ekibimizle hazırlıklarınızı yapıyoruz. Gelin saçı ve makyajı konusunda her zamanki özenli çalışmalarımızın da ötesine geçerek, her detayıyla sizi mutlu edecek bir sonuca ulaşmak için hummalı bir çalışma yürütüyoruz. En özel gününüzde salonumuza ilk adımınızı attığınız anda sizi sıcak ve samimi bir atmosferle karşılıyoruz. Salonumuzda düğün hazırlıklarınızın telaşınızı üzerinizden atmanızı sağlıyor, her ihtiyacınızda size hızlı ve güler yüzlü hizmet sunuyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınız düğün gününüzde muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkaran ve gelinliğinizin güzelliğini tamamlayan en önemli faktördür. Gelin hazırlıklarınızı yaparken tam da bu nedenle oldukça titiz bir çalışma yürütüyoruz. Gelin saçınızı ve makyajınızı hazırlarken düğün mekanınız, gelinlik modeliniz, yüz şekliniz gibi pek çok faktörü göz önünde bulunduruyoruz. BU sayede sizi bir bütün olarak uyumlu bir güzelliğe ulaştıracak tasarımı belirleyebiliyoruz. Hazırlıklarınız boyunca elbette ki sizin isteklerinizi ve zevklerinizi göz önünde bulundurarak her detayıyla sizi mutlu edecek bir görüntüye ulaşıyoruz.

Salonumuzda sadece en seçkin markaların ürünlerini kullanıyoruz. Kullandığımız bu güvenilir ürünler sayesinde uyguladığımız hiçbir işlemde kötü sürprizlerle karşılaşmıyor, beklediğimiz kusursuz sonuçları elde edebiliyoruz. Salonumuzdan ayrılırken sahip olduğunuz özenle hazırlanmış kusursuz güzelliği düğün gününüz boyunca korumanız için, kaliteli saç sabitleyicileri kullanıyor ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri ile hazırlıklarınızı yapıyoruz.

Siz de düğün gününüzde ışıl ışıl ve göz alıcı bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Yıldız Saç Tasarım Denizli gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Bala Mahallesi Hükümet Caddesi No 20 Sarayköy, Denizli

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.