Yavuz Demirel

E-posta Gönder

  • Merkezefendi, Denizli.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

Yavuz Demirel Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Yavuz Demirel Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Yavuz Demirel Sık Sorulan Sorular

Yavuz Demirel gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Yavuz Demirel gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Yavuz Demirel düğün günü kaç kişiye kadar hizmet verebilmektedir?

Yavuz Demirel düğün günü 30 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.


Yavuz Demirel gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Yavuz Demirel gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, cilt bakımı, manikür / pedikür, el / ayak masaj, ağda hizmetlerini vermektedir.


Yavuz Demirel şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Yavuz Demirel şehir dışında hizmet veriyor.


Yavuz Demirel ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Yavuz Demirel ile 6 haftadan fazla önce iletişime geçilmeli.

Tüm Sorular

Yavuz Demirel Hakkında

Düğününüzde muhteşem bir gelin olmak istiyorsanız, aradığınız tüm hizmeti Yavuz Demirel markasında bulabilirsiniz.

Kurucumuz ve aynı zamanda markamızın isim sahibi Yavuz Demirel, 1986 yılında başladığı meslek hayatına başladı. 1999 ila 2000 yılları arasında ise Aydın’da kendi adını taşıyan salonunu açtı. Yenilikçi olmak ve kaliteli hizmet sunmak markamızın esas prensipleri arasında yer alıyor. Hizmet sunarken esas önceliğimiz daima sizi en iyi şekilde ağırlamak ve memnun etmek.

Yavuz Demirel saç modasının gelişiminde önemli katkıları olan biri. İşletmesinde de çok sayıda farklı hizmet ağını oluşturarak yeni bir sistem oluşturmayı başardı. Müşteri talip formu çalışması yaptığımız salonumuzda, servis elemanı ve kasiyerde bulunduruyoruz. Böylelikle görevler alanında uzman kişiler tarafından yapılmış oluyor. Dünyaca ünlü markaların en iyi ürünlerini de kuaför salonumuz içerisinde satıyoruz. Amacımız size kaliteli bir ortamda hizmet sunabilmek. Tabii ki hijyen koşullarına da her zaman dikkat ediyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi bize anlatmanız, size onu sağlamamız için yeterli.

Yavuz Demirel Küba, Ukrayna ve Kıbrıs gibi yurt dışında çeşitli kişisel gelişim seminerlerine katılan biri. Uluslararası saç dergisi Estetica’ya (Haziran 2008 sayısı, Aralık ve Ocak sayısı) röportaj vererek güzellik alanında düşüncelerini paylaştı. Sector Real dergisi için profesyonel çekim yaptı. Trend Vision saç yarışmasında konuk olarak yer almayı başardı. Antalya'da yapılan Forever Living’in düzenlediği saç şovuna katılmasının yanı sıra İzmir’de de düzenlenen saç şovuna katılım gösterdi. Ayrıca kendisi Amsterdam'da L'oreal Matrıx'in düzenlediği eğitime katılarak bilgilerini tazeledi.

Siz de Denizli’de kuaför arayışındaysanız bize ulaşabilirsiniz. Bizimle irtibata geçmek için hemen sayfanın üst kısmında yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.