Yavuz Demirel

E-posta Gönder

 • Merkezefendi, Denizli.

Ekiple Tanışın

 • Diğer
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Yavuz Demirel Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Yavuz Demirel Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Yavuz Demirel Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Yavuz Demirel Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  30

Yavuz Demirel Hakkında

Düğününüzde muhteşem bir gelin olmak istiyorsanız, aradığınız tüm hizmeti Yavuz Demirel markasında bulabilirsiniz.

Kurucumuz ve aynı zamanda markamızın isim sahibi Yavuz Demirel, 1986 yılında başladığı meslek hayatına başladı. 1999 ila 2000 yılları arasında ise Aydın’da kendi adını taşıyan salonunu açtı. Yenilikçi olmak ve kaliteli hizmet sunmak markamızın esas prensipleri arasında yer alıyor. Hizmet sunarken esas önceliğimiz daima sizi en iyi şekilde ağırlamak ve memnun etmek.

Yavuz Demirel saç modasının gelişiminde önemli katkıları olan biri. İşletmesinde de çok sayıda farklı hizmet ağını oluşturarak yeni bir sistem oluşturmayı başardı. Müşteri talip formu çalışması yaptığımız salonumuzda, servis elemanı ve kasiyerde bulunduruyoruz. Böylelikle görevler alanında uzman kişiler tarafından yapılmış oluyor. Dünyaca ünlü markaların en iyi ürünlerini de kuaför salonumuz içerisinde satıyoruz. Amacımız size kaliteli bir ortamda hizmet sunabilmek. Tabii ki hijyen koşullarına da her zaman dikkat ediyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi bize anlatmanız, size onu sağlamamız için yeterli.

Yavuz Demirel Küba, Ukrayna ve Kıbrıs gibi yurt dışında çeşitli kişisel gelişim seminerlerine katılan biri. Uluslararası saç dergisi Estetica’ya (Haziran 2008 sayısı, Aralık ve Ocak sayısı) röportaj vererek güzellik alanında düşüncelerini paylaştı. Sector Real dergisi için profesyonel çekim yaptı. Trend Vision saç yarışmasında konuk olarak yer almayı başardı. Antalya'da yapılan Forever Living’in düzenlediği saç şovuna katılmasının yanı sıra İzmir’de de düzenlenen saç şovuna katılım gösterdi. Ayrıca kendisi Amsterdam'da L'oreal Matrıx'in düzenlediği eğitime katılarak bilgilerini tazeledi.

Siz de Denizli’de kuaför arayışındaysanız bize ulaşabilirsiniz. Bizimle irtibata geçmek için hemen sayfanın üst kısmında yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.