Şükran Cosmetics & Make-Up

E-posta Gönder

  • Acıpayam, Denizli.

Ekiple Tanışın

Şükran Cosmetics & Make-Up Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Şükran Cosmetics & Make-Up Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Şükran Cosmetics & Make-Up Sık Sorulan Sorular

Şükran Cosmetics & Make-Up gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Şükran Cosmetics & Make-Up gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Şükran Cosmetics & Make-Up gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Şükran Cosmetics & Make-Up gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Şükran Cosmetics & Make-Up şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Şükran Cosmetics & Make-Up şehir dışında hizmet veriyor.


Şükran Cosmetics & Make-Up ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Şükran Cosmetics & Make-Up ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Şükran Cosmetics & Make-Up Hakkında

Hayatınızın en özel günü yaklaşıyor! Peki ya siz, beklentilerinizi karşılayacak ve sizin olmak istediğiniz görünüme kavuşturacak bir kuaförler anlaştınız mı? Endişe etmeyin, Denizli’de ikamet ediyorsanız veya düğününüzü burada düzenleyecekseniz, size harika bir önerimiz var: Şükran Kuaför. Denizli kuaför salonları arasında, modern ve zarif tarzımızla birlikte, öne çıkmayı başarıyoruz. Siz değerli gelinlerimize en iyi hizmeti verebilmek için, profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz.

Saç ve makyaj dalında ödüller aldığımız kuaför salonumuzda şimdiye dek, pek çok gelinimizi en özel günlerine hazırladık. Edindiğimiz tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışımızla birlikte, sektördeki ağırlığımızı korumaya devam ediyoruz. Kendinizi güvenle emanet edebileceğiniz bir kuaför arıyorsanız, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

Gelin saçı ve makyajı için öncelikle, sizinle bir prova tarihi belirliyoruz. Prova gününde; hayalinizdeki gelini, düğün mekanını, düğün konseptini ve gelinliğinizin detaylarını öğreniyoruz. Tüm bunları göz önüne alarak, tarzınızı yansıtacak bir saç modeli oluşturuyoruz. Düğün konseptinize göre değişmek üzere; dalgalarla bezenmiş ve açık bırakılmış, dağınık şekilde örülmüş veya topuz yapılmış saçları tercih edebilirsiniz. Kusursuz bir şekilde uyguladığımız saç modelinin bozulmaması için de özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz. Ardından makyajınıza geçiyoruz.

Saçınızı tamamlayacak ve doğal güzelliğinizi ön plana çıkaracak tarzda makyajlar yapıyoruz. Dünyaca ünlü markaları kullandığımız makyajınız haliyle, muhteşem oluyor. Pürüzsüz bir ten makyajı sonrasında, gözlerinizin ışıltısını yansıtacak bir göz makyajı ve son olarak tüm görünüme uyacak renkte bir rujla makyajınızı bitiriyoruz.

Düğün günü geldiğinde dilerseniz, düğün mekanınızda da hizmet verebiliyoruz. Siz değerli gelinlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Gelin saçı ve makyajı fiyat ve detaylar hakkında bilgi sahibi olmak için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.