Semih Köse

E-posta Gönder

 • Pamukkale, Denizli.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Semih Köse Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Semih Köse Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Semih Köse Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Semih Köse Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  4

Semih Köse Hakkında

Düğün hazırlık sürecinde gelinlerin en çok dikkat ettiği konulardan biri de saç ve makyajlarıdır. Bunun için titiz bir araştırma yaparak en uygun ve en iyi kuaförü bulmak isterler. Biz de, tam bu esnada bu araştırmanızı sonlandırmanızı sağlayacak bir öneride bulunmak istiyoruz. Semih Köse hem saç hem de makyaj konusundaki profesyonelliği ile sizi düğününüzde ışıltılı bir görünüme kavuşturuyor!

Denizli’de 2001 yılından beri aktif olarak faaliyet gösteriyoruz. Bugüne kadar ağırladığımız her gelinimizin memnuniyeti, bize bu sektöre neden girdiğimizi bir kez daha hatırlatıyor. Mutluluğunuzu sağlamak ve isteklerinize yanıt vermek için kendimizi sürekli geliştiriyor, moda ve en yeni trendleri yakından takip ediyoruz. İlk günkü heyecanımızı, şimdiki tecrübelerimiz ile birleştiriyor ve gelinlerimizi salonumuzda kusursuz bir hizmet ile buluşturuyoruz. Denizli kuaförleri arasındaki konumumuz ise bugüne kadar kat ettiğimiz yolu en iyi şekilde özetliyor.

Kapımızdan içeriye giriş yaptığınız ilk andan itibaren samimiyetimiz ve sıcakkanlılığımızı fark edeceksiniz. Yaşadığınız düğün stresini bu salon sınırları içinde tamamen atacağınızı garanti ediyoruz. Keyifli, eğlenceli saatler yaşamanın yanı sıra hayal ettiğiniz gelin olmanın verdiği mutluluk da gözlerinizden okunacak. Semih Köse farkını her işlemde hissedeceğinizden eminiz.

4 kişilik bir ekibimiz bulunuyor. Bu ekip gün boyunca talep ettiğiniz ne varsa en hızlı şekilde yerine getiriyor. Hem saç hem de makyaj konusunda uzman ekibimiz ile bu özel gece için eksiksiz hazırlanıyorsunuz.

Düğün gününüzde kuaförde sizi yalnız bırakmak istemeyen yakınlarınız olursa, geniş salonumuzda sevdiklerinizi ağırlayabiliyoruz. Gün boyunca yapacağımız ikramlar ile de hoş sohbetinizi pekiştiriyoruz. Eğer misafirlerimiz de kalitemizden yararlanmak ve düğünde göz kamaştırmak isterlerse, gelin ile birlikte aynı anda 4 kişilik bir hizmet verebiliyoruz.

Kendinizi en özel hissedeceğiniz bu anlara hazırlanmak için Semih Köse’yi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kendi güzelliğinizi hiç bu açıdan görmediğinizi iddia ediyoruz! Artık görmenin zamanı gelmedi mi?

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.