Pelin Tekin Makeup Studio

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

800-1.000 TL

Min. Fiyat

Pamukkale, Denizli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 800-1.000 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Asilay Kuaför
15

Merkezefendi

Asilay Kuaför

Saç ve Makyaj
600 TL'den az
Hülya Kuaför
8

Pamukkale

Hülya Kuaför

Saç ve Makyaj
1.000-2.000 TL
Güler & Süheyla Kuaför
15

Çivril

Güler & Süheyla Kuaför

Saç ve Makyaj
600 TL'den az

Hakkında

Hayatınızın en özel gününde en güzel halinizle sevdiklerinizin karşısına çıkabilmeniz için ihtiyacınız olan en önemli şeylerden bir tanesi de makyajınız. Basmakalıp teknik ve tonlardan sıkıldıysanız ve size özel bir makyaja sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Uzun yıllardır sektörde yer alıp bilgi birikimimizi ve tecrübemizi arttırdık ve nihayet 2019 yılında büyük bir çalışma sonucu hevesle stüdyomuzu açtık. Pelin Tekin Makeup Studio ismiyle faaliyet gösterdiğimiz salonumuzda makyaja ve bu gibi işlemlere dair pek çok uygulamayı başarıyla yerine geriyoruz. İşlemlerimiz arasında; profesyonel ve kişiye özel makyaj, kaş laminasyon, microblading, kaş kontür, kirpik lifting, altın oran ölçüm ile kaş tasarımı gibi uygulamalar bulunuyor. Ayrıca düğün, söz ve nişan merasimi, kına gecesi gibi özel günler için de gelin makyajı yapıyoruz.

Kıymetli gelinlerimizin yapabileceklerimizin sınıra yok. Sadece salonumuzda değil arzu edilen her yerde çalışabiliyor, onların yanına gidebiliyoruz. Otelde, düğün mekanında veya özel mülkünde düğün hazırlığını yapacak gelinlerimizi kırmıyor, şehir içinde her yer bizim için uygun ve hatta uygun olduğu koşullarda şehir dışına da sıcak bakıyor.

Stüdyomuzda ve genel olarak verdiğimiz hizmetlerin tamamında hijyene çok dikkat ediyoruz. Stüdyomuzun her bir köşesinin ve uygulama alanlarının temiz olmasını sağlıyor, konuklarımızı steril bir ortamda ağırlıyoruz. Bunun yanı sıra kullandığımız fırça ve benzeri tüm ekipmanları günlük olarak dezenfekte ediyoruz. Hem sağlık hem de aldığımız sonuçlar açısından en iyisi için dünyaca ünlü güvenilir markaların makyaj ürünlerini kullanmayı tercih ediyoruz.

Pelin Tekin Makeup Studio olarak randevu sistemi ile çalışıyoruz ve büyük veya küçük her işlem için bunu gerekli görüyoruz. Hem programımızı daha rahat ayarlayabilmek ve sıkışıklığı önlemek hem de her müşterimize aynı özeni gösterip zamanı harcayabilmek için bunu rica ediyoruz. Gelinlerimiz ise düğüne birkaç hafta kala randevu alırlarsa hem onlar hem de bizim çok daha rahat olacaktır.

Düğününüz için Denizli makeup artist arayışınıza bir son vermek için yandaki formu doldurarak bize hemen ulaşabilirsiniz.

İletişim

Pelin Tekin

  • Adres: Kınıklı Mah. No: 28 Kat: 2, 6010. Sok. 20160 Denizli MerkezYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!