Pelin Tekin Makeup Studio

E-posta Gönder

 • Pamukkale, Denizli.

Ekiple Tanışın

Pelin Tekin Makeup Studio Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Pelin Tekin Makeup Studio Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Pelin Tekin Makeup Studio Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Pelin Tekin Makeup Studio Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Pelin Tekin Makeup Studio Hakkında

Hayatınızın en özel gününde en güzel halinizle sevdiklerinizin karşısına çıkabilmeniz için ihtiyacınız olan en önemli şeylerden bir tanesi de makyajınız. Basmakalıp teknik ve tonlardan sıkıldıysanız ve size özel bir makyaja sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Uzun yıllardır sektörde yer alıp bilgi birikimimizi ve tecrübemizi arttırdık ve nihayet 2019 yılında büyük bir çalışma sonucu hevesle stüdyomuzu açtık. Pelin Tekin Makeup Studio ismiyle faaliyet gösterdiğimiz salonumuzda makyaja ve bu gibi işlemlere dair pek çok uygulamayı başarıyla yerine geriyoruz. İşlemlerimiz arasında; profesyonel ve kişiye özel makyaj, kaş laminasyon, microblading, kaş kontür, kirpik lifting, altın oran ölçüm ile kaş tasarımı gibi uygulamalar bulunuyor. Ayrıca düğün, söz ve nişan merasimi, kına gecesi gibi özel günler için de gelin makyajı yapıyoruz.

Kıymetli gelinlerimizin yapabileceklerimizin sınıra yok. Sadece salonumuzda değil arzu edilen her yerde çalışabiliyor, onların yanına gidebiliyoruz. Otelde, düğün mekanında veya özel mülkünde düğün hazırlığını yapacak gelinlerimizi kırmıyor, şehir içinde her yer bizim için uygun ve hatta uygun olduğu koşullarda şehir dışına da sıcak bakıyor.

Stüdyomuzda ve genel olarak verdiğimiz hizmetlerin tamamında hijyene çok dikkat ediyoruz. Stüdyomuzun her bir köşesinin ve uygulama alanlarının temiz olmasını sağlıyor, konuklarımızı steril bir ortamda ağırlıyoruz. Bunun yanı sıra kullandığımız fırça ve benzeri tüm ekipmanları günlük olarak dezenfekte ediyoruz. Hem sağlık hem de aldığımız sonuçlar açısından en iyisi için dünyaca ünlü güvenilir markaların makyaj ürünlerini kullanmayı tercih ediyoruz.

Pelin Tekin Makeup Studio olarak randevu sistemi ile çalışıyoruz ve büyük veya küçük her işlem için bunu gerekli görüyoruz. Hem programımızı daha rahat ayarlayabilmek ve sıkışıklığı önlemek hem de her müşterimize aynı özeni gösterip zamanı harcayabilmek için bunu rica ediyoruz. Gelinlerimiz ise düğüne birkaç hafta kala randevu alırlarsa hem onlar hem de bizim çok daha rahat olacaktır.

Düğününüz için Denizli makeup artist arayışınıza bir son vermek için yandaki formu doldurarak bize hemen ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kınıklı Mah. No: 28 Kat: 2, 6010. Sok. 20160 Denizli Merkez

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.