Hülya Kuaför

E-posta Gönder

  • Pamukkale, Denizli.

Ekiple Tanışın

Hülya Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Hülya Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Hülya Kuaför Sık Sorulan Sorular

Hülya Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Hülya Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Hülya Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Hülya Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Hülya Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Hülya Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Hülya Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Hülya Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Hülya Kuaför Hakkında

Düğün gününüzde bambaşka ve kusursuz bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkmak istiyorsanız sizi Hülya Kuaför Denizli’ye davet ediyoruz.

Düğün gününüzde öncelikle sizi samimi ve rahat atmosferimizle karşılıyoruz. Düğün telaşınızın içinde sizi doğru bir şekilde anlamaya ve ihtiyaçlarınıza doğru bir şekilde karşılık vermeye özen gösteriyoruz. Düğün gününüzde sizin ve sevdiklerinizin her ihtiyacında bir bakış uzağınızda oluyor ve size her zaman güler yüzlü hizmet sunuyoruz.

Salonumuzda size her zaman en kaliteli ve kusursuz hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Bunun için gelin saçı ve makyajı hazırlıklarınızda büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Salonumuzda kullandığımız her ürünün güvenilir ve kaliteli olmasına çok özen gösteriyoruz. Ayrıca sektörümüzdeki son yenilikleri de yakından takip ederek, kullandığımız ekipmanları devamlı yeniliyor ve son saç trendlerini salonumuzda başarılı bir şekilde uyguluyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklara geçtiğimizde öncelikle sizin gelin saçınıza dair tüm isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz. Hazırlıklarınızın her aşamasında sizin istekleriniz ve zevkleriniz doğrultusunda hareket etmeye özen gösteriyoruz. Gelin saçınızı tasarlarken yüz şeklinizden, gelinlik modelinize kadar birçok faktöre dikkat ediyoruz. Büyük çiçeklerle süslenmiş sıkı topuzlardan, ışıltılı taşlarla süslenmiş doğal dalgalara kadar her tarza uygun saç modelini uygulayabiliyoruz. Saçlarınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra kaliteli saç sabitleyicileri kullanarak, saçlarınızın güzelliğini düğün gününüz boyunca korumasını sağlıyoruz.

Salonumuzda verdiğimiz türban tasarımınızın yüz şeklinize, gelinliğinize ve düğün konseptinize uygun olmasına özen gösteriyoruz. Düğün gününde nostaljik bir görüntü yakalamak isteyen gelinlerimiz için danteller ve incilerle süslemeler yapabileceğimiz gibi, kır düğünleri için minik çiçeklerle birbirinden güzel tasarımlar ortaya çıkarabiliyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde ise yüz hatlarınızı iyi bir şekilde analiz ediyor, yüzünüzün güzelliğini ortaya çıkaracak uygulamalar yapıyoruz. Makyajınızın her aşamasında kaliteli ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz. Bu sayede düğün gününüzde makyajınızın akmasına engel oluyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Hülya Denizli kuaför fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel ekibimizle kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.