Faruk Yıldırım

E-posta Gönder

  • Pamukkale, Denizli.

Ekiple Tanışın

Faruk Yıldırım Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Faruk Yıldırım Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Faruk Yıldırım Sık Sorulan Sorular

Faruk Yıldırım gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Faruk Yıldırım gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Faruk Yıldırım gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Faruk Yıldırım gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Faruk Yıldırım şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Faruk Yıldırım şehir dışında hizmet vermiyor.


Faruk Yıldırım ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Faruk Yıldırım ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Faruk Yıldırım Hakkında

Kısa sürede gelin adaylarının uğrak adresi haline gelen ve sunduğu profesyonel hizmet ile düğünlerine hazırlanmak için en iyi seçeneklerden biri olan Hair Boss Faruk Yıldırım, Denizli’nin Pamukkale ilçesinde sizleri bekliyor!

Saç ve makyajınızı belirlemeden önce gelin adayımızı yakından tanıyoruz. Onun tarzını, stilini, gelinliğini, düğün konseptini ve daha bunun gibi pek çok detayı öğrendikten sonra modelleri bu saydıklarımıza uygun olacak şekilde belirliyoruz. Tepeden tırnağa uyumlu görünmenizi ve düğününüzde göz kamaştırmanızı istiyoruz. Bu yüzden de titizlikle çalışıyor, işimize her zaman önem veriyoruz.

Makyajınızı yapmadan önce cildiniz için hazırladığımız özel bazları kullanıyoruz. Böylelikle yüzünüz daha parlak görünüyor, makyajınız daha uzun süre bozulmadan kalıyor. Saçınız için ise kaliteli spreyler kullanıyoruz. Bu spreyler de saçınızı gecenin sonuna kadar bozulma ihtimaline karşı koruyor.

Salonumuzda bulunan tüm kozmetik ürünleri ve makyaj malzemelerinin kaliteli ve en iyi markalar olduğunu da belirtmek istiyoruz. Özgün çalışma anlayışımızı bu eşsiz ürünlerle birleştirerek sizlere layık olmaya çalışıyoruz.

Özellikle bazı dönemlerde yaptığımız kampanyalar ile de sizleri mutlu etme hedefindeyiz. Sevgililer günü, anneler günü, kadınlar günü gibi özel günlerin yanı sıra gelinlerin düğün günlerinde de işlemlerde fiyat indirimleri ya da ekstra hizmet sağlama gibi çeşitli avantajlar sunuyoruz.

Bizi tercih eden herkesin hayatı boyunca güzellik ve bakım için geleceği adreslerden biri olmak istiyoruz. Bu yüzden sadece gelin saçı ve makyajı hizmetiyle sınırlı kalmıyor, kesim, ombre, sombre, manikür, pedikür, cilt bakım ve bunun gibi pek çok işlemi profesyonel bir şekilde sunuyoruz.

Faruk Yıldırım Kuaför Denizli’de evlenecek olan gelin adaylarını salonunda kusursuz bir geline dönüştürmek için bekliyor. Eğer hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    fesleğen Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. Şehitler Apt. No: 69/A Pamukkale/Denizli

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.