Gülşah Saç Tasarım

E-posta Gönder

 • Merkezefendi, Denizli.

Ekiple Tanışın

Gülşah Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Gülşah Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Gülşah Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Gülşah Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Gülşah Saç Tasarım Hakkında

Çok uzun yıllardır güzellik sektöründe faaliyet gösterdiğimiz salonumuz Gülşah Kuaför Denizli merkezde, Sıra Kapılar Mahallesi’nde bulunuyor. Mesleğimiz olarak benimsediğimiz ve severek yaptığımız işimizde en iyisi olmak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Güncel uygulamalar, teknikler, markalar ve ürünlerden haberdar olmak için sektörü takip ediyoruz. Burada her biri alanında uzman ve işinin ehli profesyonellerden oluşan bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Hepimiz güler yüzlülükle konuklarımıza hizmet veriyoruz ve kişisel bakımlarını yapmakla birlikte müşterilerimizi aynı zamanda iyi de hissettiriyoruz.

Ne gibi hizmetlerimizden faydalanabileceğinizi bilmeniz için detaylı olarak bunlardan bahsetmek istiyoruz. Bir kuaförden beklenebilecek hemen her işlem ve uygulamayı bünyemizde bulunduruyoruz. Saç tasarımı, türban tasarımı ve kesim başta olmak üzere; , renklendirme, ombre ve ışıltı, keratin bakım, saç kaynak, dip boya, topuz modelleri, perma, fön ,örgü çeşitleri, kaş tasarımı, profesyonel ve günlük makyaj, tırnak bakımı, manikür ve pedikür gibi çok sayıda işlemi sayabiliriz. Tüm bunlara ek olarak bir de özel gün kutlamaları ve organizasyonlarda özenli görünümlere sahip olmak isteyenlerin hazırlıklarına yardımcı oluyoruz.

Düğünler başta olmak üzere tekrarı olmayan benzersiz günlerden; kına geceleri, söz ve nişan merasimleri, nikah törenleri, mezuniyet baloları gibi organizasyonlar için çokça tercih ediliyoruz. Özellikle de çiçeği burnunda gelinlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Gelinlerimize büyük bir ilgi gösteriyor, heyecanlarına ortak oluyor ve tüm isteklerini eksiksiz yerine getiriyoruz. Uzun zamandır hayal ettikleri görünüme ulaşabilmeleri için saç ve makyajlarını düğün mekanları, konseptleri ve gelinlik modellerine uygun olacak şekilde yapıyoruz.

Güzelliğinizi ortaya çıkaracak ve görenleri büyüleyecek bir gelin saçı ve makyajı için bizimle çalışmak isterseniz Denizli Gülşah Kuaför ailesi olarak bundan mutluluk duyarız. Bize ulaşabilmek içinse tek yapmanız gereken yandaki formu doldurmak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.