Deniz Kuaför

E-posta Gönder

  • Acıpayam, Denizli.

Ekiple Tanışın

Deniz Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Deniz Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Deniz Kuaför Sık Sorulan Sorular

Deniz Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Deniz Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Deniz Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Deniz Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Deniz Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Deniz Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Deniz Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Deniz Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Deniz Kuaför Hakkında

Profesyonel ellerde iyi yapılmış bir gelin saçı ve makyajı düğün gününüzde güzelliğinizi ortaya çıkaran en önemli unsurdur. Bu nedenle biz Deniz Kuaför Denizli olarak düğün gününüzde size her anlamda profesyonel bir gelin saçı ve makyajı hazırlayarak, ışıldayan güzelliğinizi ortaya çıkarmanızı sağlıyoruz.

Biz her biri alanında eğitim almış profesyonel bir ekibiz. Sektöre adımımızı attığımız günden bu yana, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla, güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Gelin saçı ve makyajı konusunda oldukça tecrübeli bir ekibimiz. Şimdiye kadar birçok müstakbel gelinin en özel günlerinde mutluluklarına ortak olduk ve onları muhteşem bir güzelliğe ulaştırdık. Şimdi de müşterilerimizden aldığımız iyi referanslarla ve işimize duyduğumuz tutkuyla sektörde emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza dair tüm isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz. Hazırlıklarınızın tamamını sizin tam olarak içinize sinecek bir görüntü elde etmek için yapıyoruz. Gelin saçınızın gelinliğinize, duvağınıza, gelin modelinize, gelin saçınıza ve düğün mekanınıza uygun olmasına dikkat ediyoruz. Saçlarınızda birbirinden güzel aksesuarlar kullanarak, gelin saçınıza farklı bir ışıltı da katabiliyoruz. Gelin saçınızı her detayıyla kusursuz bir şekilde hazırladıktan sonra, kaliteli saç sabitleyicileri kullanmaya da özen gösteriyoruz.

Gelin saçınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra profesyonel makyaj uygulamanıza geçiyoruz. Yüz hatlarınızın güzelliğini ortaya çıkaracak kontur uygulamamızdan, bakışlarınıza anlam katacak göz makyajınıza kadar kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Makyajınızda kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Salonumuzda ayrıca düğün gününüzden önce microblading uygulaması da yapabiliyoruz.

Siz de güzelliğinizi Deniz Kuaför’ün profesyonel ellerine teslim edip, düğün gününüzde muhteşem bir güzelliğe sahip olmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Deniz Kuaför Bursa gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.