Çizgi Saç Tasarım

E-posta Gönder

  • Pamukkale, Denizli.

Ekiple Tanışın

Çizgi Saç Tasarım Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Çizgi Saç Tasarım Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Çizgi Saç Tasarım Sık Sorulan Sorular

Çizgi Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Çizgi Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Çizgi Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Çizgi Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Çizgi Saç Tasarım şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Çizgi Saç Tasarım şehir dışında hizmet vermiyor.


Çizgi Saç Tasarım ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Çizgi Saç Tasarım ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Çizgi Saç Tasarım Hakkında

Güzellik sektöründe gelişmeyi etkileyen pek çok faktör var. Çizgi Saç Tasarım ailesi olarak biz 2000 yılından beri her anlamda gelişmek için çalışıyoruz. Bu sayede Denizli'de profesyonel hizmet sunuyoruz ve sektörde öncü markalar arasında yerimizi alıyoruz. Elbette bu kadarla yetinmiyoruz. Her zaman en iyisini hak eden kadınlar için memnuniyet odaklı çalıyoruz. Yurt içi ve yurt dışı eğitimler, seminerler, yarışmalar ile bilgimizi artırıyoruz. Kendimizi yenilerken gelişmelere açık yapımızla durmaksızın öğreniyoruz. Bu arada bilgimizi paylaşmayı da seviyor, eğitimler de düzenliyoruz.

Gelelim, düğün günü makyaj uygulamaları ile saç tasarımlarına! Güzelliğinizi ortaya çıkarmak için doğru uygulamaları yapmak çok önemli. Sağlığınızı etkileyen makyaj ürünleri birinci kalite markalardan seçilmeli. Bu sayede cilt sağlığınız riske atılmadan doğal güzelliğiniz ortaya çıkarılabilir. Cilt yapınıza uyan makyaj malzemeleri seçmek de bir diğer önemli adım. Bu yüzden randevu sistemiyle yaptığımız görüşmelerde her detayı konuşuyoruz. Cildinizi tanıyor; saç rengini değişikleri, kaynak, model kesim, estetikle renklendirme gibi çalışmalar için de plan yapıyoruz. Dilerseniz, gelin saçı ve makyajı provaları da düzenleyerek aklınızdaki tüm soruları yanıtlıyoruz.

Saç tasarımı için prova öncesi aklınızda bulunmasını istediğimiz birkaç konu var. Çünkü tarzınızı ortaya çıkaracak en özel detay saçlarınız ve aynı zamanda şıklığınızı tamamlamanın en güzel yolu da saçlar! Bu yüzden gelinlik modelinize ve yüz hatlarınıza en çok yakışan saç tasarımını yapıyoruz. Topuz, örgü ve dağınık saç modellerini tercih ediyoruz. Birbirinden farklı ve özel örgü modellerle tarzınıza zarif dokunuşlar yapıyor, dikkat çeken şıklığınıza fark katıyoruz. En özel saç modelleri için çalışan tasarımcılarımız ve profesyonel makyaj uzmanlarımızla kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için biz hazırız.

Siz de Çizgi Saç Tasarım Pamukkale’de sevdiklerinizle birlikte düğün hazırlıkları yapmaya ne dersiniz? Pamukkale kuaför salonları arasından bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak hemen ekibimizle tanışabilirsiniz!

İletişim

  • Adres:

    Çamlaraltı Mahallesi, Mevlana Cd. No:10, 20160 Pamukkale/Denizli

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.