Devrim Gökalp

E-posta Gönder

 • Altıeylül, Balıkesir.

Ekiple Tanışın

Devrim Gökalp Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Devrim Gökalp Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Devrim Gökalp Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Devrim Gökalp Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  10

Devrim Gökalp Hakkında

Hayatınızda yaşayacağınız en özel anların başında gelen düğünler için profesyonel bir destek almak isterseniz, Devrim Gökalp Kuaför Balıkesir’de hizmetinizde! Saç ve makyaj hizmetini isteklerinizi ön planda, beklentilerinizi ise çok yukarıda tutarak gerçekleştiren Devrim Gökalp, mutluluk ve heyecanınıza şahit olmak için sabırsızlanıyor.

Açıldığı günden beri kalitesini sağladığı tüm hizmetlerde en iyi şekilde gösteren Devrim Gökalp, memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ile ağırlıyor gelin adaylarını. Kendi tecrübe ve bilgi birikimlerini, gelin adaylarının istek ve beklentileriyle birleştirerek hayal edilen gelin saçı ve makyajlarına imza atıyor. Balıkesir kuaförlerinden farklılaşmak için yaratıcı ve özgün dokunuşlar yapıyor gelin adaylarına. Bunun için de kendini sürekli geliştiriyor, moda ve yeni trendleri yakından takip ediyor. Çağın gerekliliklerine ayak uyduruyor, kullandığı tüm güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerinde sektörün en iyi markalarıyla çalışıyor. Bu da mutluluk ve memnuniyeti beraberinde getiriyor.

Devrim Gökalp Kuaför’de toplamda 4 kişilik bir ekip faaliyet gösteriyor. Bu ekibin her üyesi, sektörde kalitesini kanıtlamış ve tecrübesiyle bugüne kadar sayısız gelin adayını ağırlamış bulunuyor. Güler yüzleri ile yaşadığınız stres ve heyecanı biraz olsun atmanızı sağlıyor, pratik ve dinamizmleri ile de aynı anda toplamda 10 kişilik bir hizmet sunabiliyorlar. Yani sadece siz değil, yakınlarınız da Devrim Gökalp’ın farkıyla göz kamaştıran bir görünüme sahip olabiliyor.

Saç ve makyaj için bir model ve fikir oluşturulmadan önce gelin adayları tanınıyor. Tarzları, zevkleri ve beğenileri öğreniliyor, gelinlik modelleri, duvakları ve düğün konseptleri de konuşuluyor. Bu detaylar doğrultusunda gelin adaylarına saç ve makyaj model seçenekleri sunuluyor. Tüm işlemlerde gelin adaylarının memnuniyeti esas alınıyor ve gerekirse tüm gün süren bu işlemlerde profesyonellik ön planda tutuluyor.

Hayatınızın en önemli anlarında, kendinizi uzman bir kadronun tecrübesine bırakmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.