Simge Kuaför Hair Designer

E-posta Gönder

  • Çukurova, Adana.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Simge Kuaför Hair Designer Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Simge Kuaför Hair Designer Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Simge Kuaför Hair Designer Sık Sorulan Sorular

Simge Kuaför Hair Designer gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Simge Kuaför Hair Designer gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Simge Kuaför Hair Designer gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Simge Kuaför Hair Designer gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, ağda, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Simge Kuaför Hair Designer şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Simge Kuaför Hair Designer şehir dışında hizmet vermiyor.


Simge Kuaför Hair Designer ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Simge Kuaför Hair Designer ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Simge Kuaför Hair Designer Hakkında

Düğün gününüzde ışıldayan güzelliğinizi ortaya çıkaran en önemli faktör şüphesiz ki iyi yapılmış bir gelin saçı ve makyajıdır. Bu nedenle biz Simge Kuaför Adana olarak düğün gününüzde ışıl ışıl bir güzelliğe sahip olmanız için size her anlamda profesyonel ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

Biz sektöre adımımızı attığımız günden bu yana işini tutkuyla ve özenle yapan profesyonel bir ekibiz. Müşteri memnuniyetini esas aldığımız salonumuzda düğün hazırlıklarınız içinde size rahat edip, düğün telaşınızı üstünüzden atacağınız samimi bir ortam yaratıyoruz. Gelin hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin hayalinizdeki gelin görüntüsünü ayrıntılı bir şekilde öğreniyoruz. Hazırlıklarınız boyunca da sizin istekleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda hareket etmeye özen gösteriyoruz.

Salonumuzda gelin hazırlıklarınızı yaparken uyguladığımız her işlemden en iyi sonuçları alabilmek için kullandığımız ürünlerin kalitesi konusunda oldukça titiz davranıyoruz. Salonumuzda kullandığımız ürünlerin tamamının sadece en güvendiğimiz kaliteli ürünlerden oluşmasına özen gösteriyoruz. Saçlarınıza yaptığımız her işlemde doğal içerikli ürünler kullanıyor, saçlarınızın yıpranmasına izin vermiyoruz. Özenle hazırlanmış güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanız için de kaliteli saç sabitleyicileri ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz.

Sizi bir bütün olarak en güzel görüntüye ulaştıracak gelin saçına ve makyajına karar verirken; yüz şekliniz, gelinlik modeliniz, düğün konseptiniz gibi pek çok farklı faktöre dikkat ediyoruz. İhtişamlı otel düğünleri için tercih edebileceğiniz incilerle süslenmiş topuz modellerden, bohem tarzda çiçeklerle süslenmiş dağınık örgülere kadar her tarza ve düğün konseptine uygun saç modellerini en iyi şekilde uygulayabiliyoruz. Makyajınızda da ister doğal görünümlü ister gösterişli bir görüntü yakalıyor, yüz hatlarınızın güzelliğini ortaya çıkaracak son derece profesyonel uygulamalar yapıyoruz.

Siz de en özel gününde tüm hayran bakışları üzerinize toplamak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Simge Kuaför Hair Designer Adana gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Yurt Mah., 71311 Sk., Burak Apt. Altı 4 A, 01170 Çukurova/Adana

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.