Seyit Yağmur Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Seyit Yağmur Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Seyit Yağmur Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Seyit Yağmur Kuaför Sık Sorulan Sorular

Seyit Yağmur Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Seyit Yağmur Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Seyit Yağmur Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Seyit Yağmur Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Seyit Yağmur Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Seyit Yağmur Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Seyit Yağmur Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Seyit Yağmur Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Seyit Yağmur Kuaför Hakkında

Düğün günlerinize özel olarak saç ve makyaj uygulaması yaptığımız ve kusursuz bir görünüme sahip olmanızı sağladığımız Seyit Yağmur Kuaför Adana’da yıllardır sizin için çalışıyoruz. Yalnız gelin saçı ve makyajı uygulamaları gerçekleştirmekle kalmayıp bunların yanı sıra salonumuzda pedikür, manikür ve takma kirpik uygulamaları da gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel ve işinde uzman kişilerle birlikte çalıştığımız kuaför salonumuzda daima müşteri memnuniyeti odaklı bir iş anlayışı benimsiyoruz. Kaliteli ürünler kullanıyor ve aynı zamanda da cilt ile saç sağlığınızı da önemsiyoruz. Klasik gelin saçı modellerinden farklı topuz modellerine kadar aklınıza gelen tüm şekillerde saçlarınızı yapabiliyoruz. Bunların yanı sıra yeni ve farklı tasarım saç modellerimizle de gelinlerimiz tarafından Adana’da çok tercih edilen yerlerin başında geliyoruz.

Özel tasarım saç uygulamalarımızı dilerseniz size verdiğimiz kataloglardan inceleyebilir ve nasıl bir model istediğinizi ekibimize rahatlıkla belirtebilirsiniz. Kendiniz de internette ya da başka bir yerde gördüğünüz saç modellerinin görsellerini bize göstererek hizmet alabiliyorsunuz. Tasarım ve son moda gelin saçı modellerimizi deneyimli kuaförlerimiz aracılığıyla kusursuz bir şekilde yapabiliyoruz. Topuz ya da maşa gibi modellerin yanı sıra örgü detaylı gelin saçlarıyla da sizi düğününüze hazırlayabiliyoruz. Gelinlik modelinizi ve düğün konseptinizi bize söylediğiniz takdirde en uygun saç modellerini içinize sinecek detaylarla yapıyoruz. Düğün makyajınızı yaparken özenle çalışıyor ve uzun saatler kalıcılığını koruyarak akmaması için en kaliteli makyaj malzemeleri tercih ediyoruz. Duvağınızı ve tacınızı da özenle takarak sizi hayatınızın en özel eğlencesine yolcu ediyoruz.

Siz de Çukurova kuaförleri arasında yer aldığımız salonumuzda sevdiklerinizle birlikte hazırlanmak, hizmet içeriklerimizi öğrenmek ve fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek isterseniz sayfa üzerindeki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra lütfen “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın.

İletişim

  • Adres:

    Güzelyalı Mh. Uğur Mumcu Bulvarı Canoğlu Apt. Altı Çukurova

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Seyit Yağmur Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.