Sebahattin Gürler Makeup & Hair Design

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Sebahattin Gürler Makeup & Hair Design Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Sebahattin Gürler Makeup & Hair Design Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sebahattin Gürler Makeup & Hair Design Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sebahattin Gürler Makeup & Hair Design Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Sebahattin Gürler Makeup & Hair Design Hakkında

Düğününüzde aklınızdaki ve hayalinizdeki gelini yansıtmak için sizi iyi bir şekilde anlayan ve sahip olduğu tecrübelerini mutluluğunuz için kullanan bir kuaföre ihtiyacınız varsa Sebahattin Gürler Kuaför Adana’da hizmetinizde!

Sektöre 1990 yılında giriş yaptık. Bu tarihten beri kalitemizi en iyi şekilde aktardığımızı düşünüyoruz. 30 yılı aşkın süredir tercih eden tüm gelin adaylarımızın yüzündeki tebessümün sebebi olmak, neden bu sektörde olduğumuzu tekrar hatırlatıyor. Kendimizi sürekli geliştirerek Adana’da en çok tercih edilen kuaförler arasında uzun yıllar kalmak istiyoruz. Bu yüzden modayı ve en yeni trendleri yakından takip ediyor, 90’ların tarzını günümüzle harmanlıyor, farklı bakış açımızı gelin adaylarımızla paylaşıyoruz.

Aynı anda pek çok kişiyi ağırlayabilmek için oldukça büyük bir salon dizayn ettik. Sizi düğün gününüzde yalnız bırakmak istemeyen yakınlarınıza da hizmet verebiliyoruz. Bünyemizde toplam 10 kişilik bir personel çalışıyor. Bu da en yoğun olduğumuz anlarda bile hiçbir aksaklığın ve sorunun yaşanmayacağı anlamına geliyor.

Saç ve makyaj alanında uzmanlaşan ekibimiz, profesyonel bir hizmet sunmak için gelin adaylarını bekliyor. Farklı gelin saçı modellerini, en doğal gelin makyajı modellerini ve saç – cilt bakımını sunan ekibimiz ile bu gecenize en iyi şekilde hazırlanıyorsunuz. İstek ve ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde yanıt vermelerinin yanı sıra her işlemde de içinizin rahat etmesini sağlayan çalışanlarımızın samimiyeti de düğün stresinden biraz olsun uzaklaşmanızı sağlıyor.

Özellikle düğün dönemiyle birlikte yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bu yüzden bizimle düğün tarihinizden en az 3 hafta önce iletişime geçerseniz, ayrıntılı bir planlama yaparak belirlediğimiz güne eksiksiz bir şekilde hazırlanabiliriz. Tüm imkanlarımızı sunarak buradan kusursuz bir gelin olarak çıkmanızı sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sizleri Sebahattin Gürler Kuaför kalitesini yaşamaya davet ediyoruz. En mutlu gününüz için tecrübelerimize güveniyor, bilgi birikimlerimize inanıyorsanız salonumuza bekliyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak!

İletişim

 • Adres:

  Güzelyalı Mah. Uğur Mumcu Bulv. 81144 Sok. Bahri Dilmaç Apt. K:Zemin Mahfesığmaz Çukurova/Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Sebahattin Gürler Makeup & Hair Design Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.