Salon H&M Plus

E-posta Gönder

 • Çukurova, Adana.

Ekiple Tanışın

Salon H&M Plus Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Salon H&M Plus Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Salon H&M Plus Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Salon H&M Plus Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Salon H&M Plus Hakkında

Mutlu bir birlikteliğinizin olduğu insandan evlenme teklifi aldınız ve düğün için hazırlıklara başladınız. Hayalini kurduğunuz düğün mekanını, içinde kendinizi prensesler gibi hissettiğiniz gelinliği buldunuz ve geriye gelin saçı ve makyajınızı yapacak kuaförü bulmak kaldıysa doğru yerdesiniz. Çünkü Salon H&M Plus ekibi olarak isteklerinizi dikkate alarak doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmak için buradayız!

Sürecimiz bizimle iletişime geçtiğiniz anda başlıyor. Bu aşamada hem sizi daha yakından tanımak hem de uygun saç modelini belirleyebilmek için bir ön görüşme yapmayı istiyoruz. Uygun bir tarihte salonumuzda kahve içerken hayal ettiğiniz düğün saç modellerini bize anlatmanızı veya eğer beğendiğiniz saç modelleri varsa onların fotoğraflarını göstermenizi istiyoruz. Eğer bu konuda kararsızsanız; düğün konseptinizi, gelinliğinizin yakasını ve düğün mekanınızı öğrenerek bu kriterlere uygun, daha önceden yaptığımız modellerden örnekler gösteriyoruz. İçinize en çok sinen modeli seçtikten sonra makyaj stilinizi belirlemek için konuşmaya başlıyoruz. Saç seçiminde olduğu gibi bu aşamada da titiz bir çalışma yürütüyor, en sevdiğiniz renklere odaklanıyoruz. Saçınızla uyum sağlayacak, aynı zamanda yüz hatlarınızı da ortaya çıkaracak makyaj stili belirledikten sonra düğün günü görüşmek üzere vedalaşıyoruz. O özel günde tüm hazırlık ve planlamaları önceden yaptığımız için işimiz çok kolay oluyor ve hemen hazırlık aşamasına geçiyoruz. Profesyonel uygulamalarımızdan sonra saç ve makyajınızın kalıcı olması için özel spreyler kullanmayı da ihmal etmiyoruz. Düğün gününüzde, yakınlarınız için profesyonel saç ve makyaj hizmeti verebiliyoruz. Tabii bu imkandan yararlanmak için sizinle birlikte gelecek yakınlarınızın sayısını bize önceden bildirmeniz gerekiyor.

Adana gelin saçı konusunda bizden yardım almak istiyorsanız hakkımızda daha fazla bilgi almak ve gelin saç makyaj fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yurt Mah. 71375.Sok. No:13/B Nazlı Apt. D:1 Çukurova /Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.