Melikem Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Melikem Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600-800 TL

Melikem Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Melikem Kuaför Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Melikem Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Melikem Kuaför Hakkında

Melikem Kuaför olarak uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde sizi düğününüze tam da hayal ettiğiniz gibi hazırlıyoruz! Adana Çukurova kuaförleri arasında yer alıyor ve Adanalı gelin adaylarımıza düğün sürecindeki her özel gün için hizmet verebiliyoruz. Heyecanla hazırlıklarınızı sürdüğünüz bu özel günde mükemmel görünmeyi istemek sizin en doğal hakkınız. Biz de size kendinizi iyi hissettirecek ve salonumuzdan mutlu şekilde ayrılmanızı sağlayacak özel hizmetlerimizle yanı başınızdayız!

“Düğünümde hangi modelini tercih etmeliyim?” sorunuza cevap verirken saç boyunuz için en uygun modelleri öneriyoruz. Tabii bunun yanında göz önünde bulundurulması pek çok kriter daha bulunuyor: örneğin gelinliğinizin modeli bizim için en önemli kriterlerin başında geliyor. Şık ve şaşalı bir gelinlik için modeli daha ortaya çıkaracak topuz modellerimizi tercih ederken; açık alanda gerçekleşecek düğününüz için seçtiğiniz sade ve romantik gelinliğiniz için ise açık, dalgalı ama özellikle son yılların en çok tercih edilen örgü düğün saçı modellerini tercih ediyoruz.

Örgü modellerimizi daha geliştirebilmek için sürekli olarak daha farklı ne yapılabilir diye düşünüyor ve sizi herkesten farklı saç stili düğününüze hazırlamaya özen gösteriyoruz. Eğer sizin istediğiniz bir model var ise de bize getireceğiniz resim üzerinden ilerleyerek saçınızı tasarlıyoruz.

Bazı gelinlerin saçları yapılma aşamasında özenli çalışmamasından ya da farklı nedenlerden ötürü gecenin sonuna doğru formunu kaybedip bozulabiliyor. Biz böyle bir durumu yaşamamanız için saçınızı yaparken tutuculuğunu arttırmak için dikkatli çalışıyor ve kaliteli sabitleyici ürünler kullanıyoruz.

Bir daha tekrarı olmayan bu özel gününüz için makyaj hizmeti de veren salonumuzu tercih etmek isterseniz iletişim formumuzu doldurarak bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz ücretsiz olarak fiyat teklifi alabilir isterseniz de randevu talep ederek bizi salonumuzda ziyaret edebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.