Kuaför Zafer

E-posta Gönder

 • Ceyhan, Adana.

Ekiple Tanışın

Kuaför Zafer Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Kuaför Zafer Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Zafer Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Zafer Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Zafer Hakkında

Düğün gününüzde göz kamaştırmak istiyorsanız profesyonel bir hizmet verdiğimiz Kuaför Zafer’de hayalinizin gelini olabilirsiniz. Adana’da hizmet verdiğimiz kuaför salonumuzda bugüne kadar çok sayıda gelin adayını hayatlarının en özel günlerine hazırlıyoruz. Bir kuaför salonundan bekleyebileceğiniz saç kesimi ve renklendirme gibi uygulamaları da size sunarak imaj değişikliğinize yardımcı oluyoruz.

Zafer Kuaför’de profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Düğünden önce sizinle tanışarak nasıl bir gelin olmak istediğinizi ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Yaptığımız gelin saçı ve makyajı uygulamalarımızı da görüşmemiz esnasında sizinle paylaşıyoruz. Hem de moda olan trendler hakkında konuşuyor hem de düğününüzde nasıl görünmek istediğinize karar veriyoruz. Kuaför salonumuzda daima kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Sağladığımız güzellik hizmetlerinin yanı sıra gelinlik ve abiye tasarımlarımız da bulunuyor. Dilerseniz düğününüz için gelinliğinizi de bizden alabilirsiniz.

Düğün günü keyifli vakit geçirmeniz için sizinle birlikte sevdiklerinizin de hazırlıklarını yapıyoruz. Bunun için bize önceden kaç kişilik bir grupla geleceğinizi önceden bildirmenizi istiyoruz. Ekibimizi ve kullanacağımız malzemeleri verdiğiniz sayı doğrultusunda hazırlıyoruz. İstediğiniz tüm saç ve makyaj modellerini yapıyoruz. Tacınızı ve duvağınızı da ustalıkla takıyoruz.

Makyaj aşamasında ise yüz hatlarınıza ve gelinlik modelinize dikkat ediyoruz. Bunlara ek olarak düğün alanınız ve hoşlandığınız tarzlar da bizim için önemli. Ten renginize uygun tonlarda malzemeler seçmeye özen gösteriyoruz. Doğal, pürüzsüz, canlı ve ışıltılı görünmenizi istiyoruz. Yüz hatlarınızı belirginleştiriyoruz. Dilerseniz simli ve koyu renklerin yoğun olduğu bir makyaj da yapabiliyoruz. Uyguladığımız işlemlerin kalıcılığını koruması için makyaj bazı ve sabitleyici sprey kullanıyoruz.

Siz de Adana kuaförleri arasında yer alan salonumuzda düğününüze hazırlanmak ve fiyatlarımızı ayrıntılı olarak öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Ulus Mahallesi İbrahim Mete Caddesi Eski Ceza Evi Yolu Üzeri

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.