• Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Kuaför Zafer Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
7.500-10.000 TL

Kuaför Zafer Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Kuaför Zafer Sıkça Sorulan Sorular

Kuaför Zafer ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuaför Zafer ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuaför Zafer şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuaför Zafer şehir dışında hizmet vermiyor.

Kuaför Zafer gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuaför Zafer gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Kuaför Zafer gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuaför Zafer gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 7.500-10.000 TL aralığındadır.

Kuaför Zafer Hakkında

Düğün gününüzde göz kamaştırmak istiyorsanız profesyonel bir hizmet verdiğimiz Kuaför Zafer’de hayalinizin gelini olabilirsiniz. Adana’da hizmet verdiğimiz kuaför salonumuzda bugüne kadar çok sayıda gelin adayını hayatlarının en özel günlerine hazırlıyoruz. Bir kuaför salonundan bekleyebileceğiniz saç kesimi ve renklendirme gibi uygulamaları da size sunarak imaj değişikliğinize yardımcı oluyoruz.

Zafer Kuaför’de profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Düğünden önce sizinle tanışarak nasıl bir gelin olmak istediğinizi ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Yaptığımız gelin saçı ve makyajı uygulamalarımızı da görüşmemiz esnasında sizinle paylaşıyoruz. Hem de moda olan trendler hakkında konuşuyor hem de düğününüzde nasıl görünmek istediğinize karar veriyoruz. Kuaför salonumuzda daima kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Sağladığımız güzellik hizmetlerinin yanı sıra gelinlik ve abiye tasarımlarımız da bulunuyor. Dilerseniz düğününüz için gelinliğinizi de bizden alabilirsiniz.

Düğün günü keyifli vakit geçirmeniz için sizinle birlikte sevdiklerinizin de hazırlıklarını yapıyoruz. Bunun için bize önceden kaç kişilik bir grupla geleceğinizi önceden bildirmenizi istiyoruz. Ekibimizi ve kullanacağımız malzemeleri verdiğiniz sayı doğrultusunda hazırlıyoruz. İstediğiniz tüm saç ve makyaj modellerini yapıyoruz. Tacınızı ve duvağınızı da ustalıkla takıyoruz.

Makyaj aşamasında ise yüz hatlarınıza ve gelinlik modelinize dikkat ediyoruz. Bunlara ek olarak düğün alanınız ve hoşlandığınız tarzlar da bizim için önemli. Ten renginize uygun tonlarda malzemeler seçmeye özen gösteriyoruz. Doğal, pürüzsüz, canlı ve ışıltılı görünmenizi istiyoruz. Yüz hatlarınızı belirginleştiriyoruz. Dilerseniz simli ve koyu renklerin yoğun olduğu bir makyaj da yapabiliyoruz. Uyguladığımız işlemlerin kalıcılığını koruması için makyaj bazı ve sabitleyici sprey kullanıyoruz.

Siz de Adana kuaförleri arasında yer alan salonumuzda düğününüze hazırlanmak ve fiyatlarımızı ayrıntılı olarak öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Ulus Mahallesi İbrahim Mete Caddesi Eski Ceza Evi Yolu Üzeri

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.