Gelin Saçı ve Makyajı Adana

Saloon Ekrem Yeşil

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın


Saloon Ekrem Yeşil Hakkında

Gelin saçı ve makyajı konusunda uzman bir ekiple birlikte çalışmak istiyorsanız Adana’da hizmet verdiğimiz Saloon Ekrem Yeşil’in profesyonel dokunuşuyla göz kamaştıracaksınız. Bize sadece hayallerinizi anlatın istiyoruz. Rüyalarınızın gerçek olduğu halinize aynada bakarken doğru bir kuaför tercihinde bulunduğunuzu anlayacaksınız.


Profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Gelin saçı ve makyajı hizmetlerimize ek olarak saç bakımı, yüz bakımı ve bir kuaför salonunda ihtiyaç duyabileceğiniz neredeyse tüm hizmetleri sunuyoruz. Her zaman farklılıktan yana olduğumuz için kişiye özel şekilde tarz belirlemesi yapıyoruz. Saçlarınız kısa bile olsa bizim için hiç sorun değil. Upuzun harika bir gelin topuzuna kolayca kavuşabilirsiniz. İster kıvırcık bukleler isterseniz de örgü modellerle istediğiniz gibi görünmenizi sağlıyoruz.


Hem saçınızda hem de makyaj yapımınızda son derece kaliteli ürünler kullanıyoruz. Saç yapınıza, cilt tonunuza ve uygulayacağımız işlemlerin içeriğine en uygun malzemeleri seçiyoruz. Saçınızda ve makyajınızda alanlarında uzmanlaşmış kişilerle çalışıyoruz. Saçınızı hazırlıklarını tamamladıktan sonra makyaja geçiyoruz.


Makyaj yapımında saçınızın tarzına, gelinlik modelinize ve ten tonunuza dikkat ediyoruz. Her şeyin görsel bir bütünlüğün içerisinde ahenkle dans etmesini istediğimiz için tüm konseptinize en çok uyacak görünümü birlikte belirliyoruz. Doğal tonları tercih ederek yapaylıktan uzak duruyoruz. Kaş renginize uygun ton bir kalemle boşlukları dolduruyor, kaşınıza şekil veriyoruz. Gözlerinize istediğiniz tarz bir far uygulaması yapıyor ve bakışlarınıza etkileyicik katıyoruz. Dudaklarınıza kalem yardımıyla çerçeve yapıyor böylelikle daha dolgun gözükmesini sağlıyoruz. Kontur ve aydınlatıcı hileleriyle de yüz hatlarınızı belirginleştiriyoruz. Son olarak makyaj sabitleyici sprey sıkıyor ve gelin makyajınızı tamamlıyoruz.


Siz de Adana kuaförleri arasında yer alan firmamızın şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Güzelyalı Mah. Uğur Mumcu Blv. 81130 Sk. Pk:01170

  • Haritadaki Konumu

    Saloon Ekrem Yeşil Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.