Cıvıl Cıvıl Gelin Ayakkabıları

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

0:47 dakika

29.06.2020

Düğün temanız için seçeceğiniz renklerle düğün atmosferinizi tamamen değiştirebilir ve aşkınızı renklerle ifade edebilirsiniz. Durum böyle olunca yapmanız gereken son zamanların hızla yükselen trendi, gelin ayakkabılarında düğün renklerine uygun renkli gelin ayakkabısı seçmek olacaktır. Artık gelinler düğün aksesuarları seçerken; korkusuzca değişik renklerde gelin ayakkabılarıyla düğünlerine neşe katıyorlar.

Gelin Ayakkabınızı Gelin Buketinizle Tamamlayın

Gelin ayakkabınızla gelin buketinizde olacak çiçeklerin renkleri aynı olursa çok hoş bir uyum yakalarsınız. Son zamanlarda da zaten gelinlerin tercihi; düğün temalarının rengini belirledikten sonra gelin çiçeği ve gelin ayakkabısını da bu renklerden seçmek yönünde oluyor.

cıvıl cıvıl gelin ayakkabıları

Aşkın Alevi Ayaklarınızı Sarsın

Aşk, kırmızı kalplerle çevreler etrafımızı, onun rengidir kırmızı. O yüzden kırmızı temalı bir düğünle aşkınızı cesurca ifade edebilirsiniz. Kırmızının daha koyu ve tok tonları, siyah beyaz bir düğün konseptiyle birleştirilerek çok çarpıcı kılınabilir. Beyaz gelinliğinizle kombine edeceğiniz kırmızı ruj, gelin çiçeği ve kırmızı gelin ayakkabısı da bir o kadar vurucu olacaktır.

cıvıl cıvıl gelin ayakkabıları

Nedimeleriniz Olacaksa

Nedime kavramı ülkemizde çok yaygın olmasa da, yurt dışında çok popüler olan bu geleneği bazı düğünlerde görebiliyoruz. Eğer sizin de nedimeleriniz olacaksa onların kıyafetlerinin ve düğün için ayakkabı modelleri arasından seçtikleri ayakkabıların renkleriyle oynayarak düğün temanızı pekiştirebilirsiniz.

cıvıl cıvıl gelin ayakkabıları

Nasıl Bir Gelin Olduğunuza Karar Verin

Unutmayın; sizin düğününüz sizin tarzınızda olmalı. Nasıl bir gelin olacağınıza siz karar vereceksiniz. O yüzden tüm kuralları unutun ve kendiniz olun. Canınız istiyorsa gelinliğinizin altına çok tatlı bir babet veya gelin converseleri, hatta kovboy çizmesi bile giyebilirsiniz!

cıvıl cıvıl gelin ayakkabıları

Ayakkabı ve Aksesuar Firmaları

Gelinliğini tamamlayacak en güzel aksesuarlar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Ayakkabı ve aksesuar firmalarını incele

Sıradaki Makaleler

Ayakkabı ve Aksesuar kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları Firmaları

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

MK

merve karaca

Düğün Tarihi: 15.10.2014


rahatlık ve şıklık aynı anda olursa ne güzel olur


CK

cansu keleş

Düğün Tarihi: 15.10.2014


bence converse falan olmaz düğünde özel bi günde bu kadar spor giymek saçma