Düğün temanız için seçeceğiniz renklerle düğün atmosferinizi tamamen değiştirebilir ve aşkınızı renklerle ifade edebilirsiniz. Durum böyle olunca yapmanız gereken son zamanların hızla yükselen trendi, gelin ayakkabılarında düğün renklerine uygun renkli gelin ayakkabısı seçmek olacaktır. Artık gelinler düğün aksesuarları seçerken; korkusuzca değişik renklerde gelin ayakkabılarıyla düğünlerine neşe katıyorlar.

Gelin Ayakkabınızı Gelin Buketinizle Tamamlayın

Gelin ayakkabınızla gelin buketinizde olacak çiçeklerin renkleri aynı olursa çok hoş bir uyum yakalarsınız. Son zamanlarda da zaten gelinlerin tercihi; düğün temalarının rengini belirledikten sonra gelin çiçeği ve gelin ayakkabısını da bu renklerden seçmek yönünde oluyor.

Aşkın Alevi Ayaklarınızı Sarsın

Aşk, kırmızı kalplerle çevreler etrafımızı, onun rengidir kırmızı. O yüzden kırmızı temalı bir düğünle aşkınızı cesurca ifade edebilirsiniz. Kırmızının daha koyu ve tok tonları, siyah beyaz bir düğün konseptiyle birleştirilerek çok çarpıcı kılınabilir. Beyaz gelinliğinizle kombine edeceğiniz kırmızı ruj, gelin çiçeği ve kırmızı gelin ayakkabısı da bir o kadar vurucu olacaktır.

Vera Bridal Shoes & Accessories
Düğün.com'a Özel Net %40 İndirim! Gelinlik ve abiye ayakkabı modelleri 249 ₺ yerine 149 ₺!
Gelineli Çiçeği
100 TL Yerine Başlayan 69 TL!den Başlayan Fiyatlarla!

Nedimeleriniz Olacaksa

Nedime kavramı ülkemizde çok yaygın olmasa da, yurt dışında çok popüler olan bu geleneği bazı düğünlerde görebiliyoruz. Eğer sizin de nedimeleriniz olacaksa onların kıyafetlerinin ve düğün için ayakkabı modelleri arasından seçtikleri ayakkabıların renkleriyle oynayarak düğün temanızı pekiştirebilirsiniz.

Nasıl Bir Gelin Olduğunuza Karar Verin

Unutmayın; sizin düğününüz sizin tarzınızda olmalı. Nasıl bir gelin olacağınıza siz karar vereceksiniz. O yüzden tüm kuralları unutun ve kendiniz olun. Canınız istiyorsa gelinliğinizin altına çok tatlı bir babet veya gelin converseleri, hatta kovboy çizmesi bile giyebilirsiniz!

Bu makale tarafından yazılmıştır.

YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
  • MK
    rahatlık ve şıklık aynı anda olursa ne güzel olur
  • CK
    bence converse falan olmaz düğünde özel bi günde bu kadar spor giymek saçma
İncelediklerim
TÜMÜ