SRT Vip Transfer

E-posta Gönder

0850 532 0503

Gelin Arabası

Kategori

400-600 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışına Araç Gönderimi

Özellikler

Bodrum, Muğla

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400-600 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

  • Özellikler Şoförlü Araç Kiralama, Şehir Dışına Araç Gönderimi, Süsleme Hizmeti, Davetli Taşıma Hizmeti

Sorular

  • Şoför hizmeti zorunlu mu? Evet
  • Araç Türleri Binek araç, Jeep, Klasik araba, Lüks araç, Minibüs, VIP araç

Hakkında

Kalitenin, lüksün, şıklığın ve kusursuz hizmetin adresini mi arıyorsunuz? Öyleyse buldunuz bile!

SRT VIP Transfer isimli markamızla Muğla araç kiralama şirketleri arasında yer alıyoruz. Bugüne kadar çok sayıda çiftin özel günleri için hizmet vermiş tecrübeli bir ekibiz. Yıllara dayanan deneyimlerimizle şimdi de sizin mutluluk yolculuğunuza katkıda bulunmak istiyoruz.

Alanında uzman, profesyonel kişilerle birlikte çalışıyoruz. Araç kiralama oldukça önemli bir hizmet olduğu için size en güvenilir hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Bölgemizin öne çıkan isimlerinden biri olmak istiyoruz. Bu yolda da emin adımlarla ilerliyoruz. Hizmet sunarken ise esas önceliğimiz her zaman sizi memnun etmek. Beklentilerinizi kusursuz şekilde karşılamak için çalışıyoruz. Eğer siz de araç kiralama hizmeti alırken kaliteye ve güvenilirliğe özen gösteriyorsanız, doğru yerdesiniz.

Araç kiralama yapmadan önce sizinle mutlaka ön görüşme yapıyoruz. Lüks araç modellerimiz içerisinden hangilerini beğendiğinizi, kiralama yapmak istediğiniz tarihi ve kaç saatlik bir hizmet alacağınızı ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Bilgileri edindikten sonra birlikte gereken planlamayı kısa sürede yapıyoruz. Aracı size teslim etmeden önce mutlaka son teknik kontrolleri yapıyor ve öyle kiralama hizmetini sağlıyoruz. Firmamız bünyesinde bulunan tüm araçların trafiğe çıkmak için gereken evrakları tam. Hem hijyen hem de kalite açısından araçlarımızın düzenli olarak kontrollerini yapıyoruz. Dilerseniz sizinle birlikte yakınlarınızda araçlarımızı kiralayabilir. Şoförlü araç kiralama hizmeti sunuyor, araç süsleme konusunda size yardımcı oluyoruz.

Siz de firmamızın hizmetleri hakkında daha detaylı bilgiler almak, fiyatlarımızı öğrenmek ve bizimle tanışmak isterseniz tek yapmanız gereken en kısa zamanda bize ulaşmak. Bizimle irtibata geçmek için hemen sayfada yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurarak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

E. Sertaç Apanay

  • Telefon: 0850 532 0503
  • Adres: Bodrum/ Muğla

SRT Vip Transfer Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!