NGS Rent A Car

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


NGS Rent A Car Hakkında

2000 yılından bu yana sektöründe büyüyen, kusursuz ve güvenilir olmayı ilke edinen “NGS Rent A Car” Muğla’da sizelere hizmet vermektedir. Günlük, kısa dönem ve kurumsal filo kiralamada uzmanlaşmış kadrolu ile geçmişi bugüne taşıyan NGS Rent A Car, kişi ve şirketlerin ihtiyaçlarına en uygun cevabı vermektedir.

Araç kiralama (rent a car) ve transfer alanlarında kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimsemiş olan firmamız profesyonel kadrosuyla kısa sürede müşteri portföyünü geliştirmiş, rekabetin son hızla ilerlediği, pazar şartlarının her geçen gün değiştiği bir ortamda müşteri odaklı çalışma prensibi ilkesi doğrultusunda sık sık yaptığı araştırmalar neticesinde, müşterilerinin araç tercihlerini doğru analiz edip, araçlarını bu kriterler doğrultusunda özenle seçmektedir.

Özenle seçilen bu araçların, güvenli, rahat ve konforlu yolculuğu sağlayabilecek tüm niteliklere sahip olmasına dikkat eden NGS Rent A Car, bu kalite bileşenlerinin hiçbirinden taviz vermeden, kaliteyi tam anlamıyla yaşamak ve yaşatmak arzusunda olup, aynı zamanda prensip ve ilkeleri doğrultusunda yürümeden, koşarak amaçlarına ulaşmayı hedeflemektedir.

İletişim

  • Adres:

    Emirbeyazıt Mh. Recai Güreli Cad. No:20/1

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    NGS Rent A Car Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.