NGS Rent A Car

E-posta Gönder

Gelin Arabası

Kategori

Bodrum, Muğla

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, düğün asistanımız isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

SRT Vip Transfer
29

Bodrum

SRT Vip Transfer

400-600 TL
Şehir Dışına Araç Gönderimi
Enter Prise Rent A Car
2

Bodrum

Enter Prise Rent A Car

NGS Rent A Car
15

Bodrum

NGS Rent A Car

Hakkında

2000 yılından bu yana sektöründe büyüyen, kusursuz ve güvenilir olmayı ilke edinen “NGS Rent A Car” Muğla’da sizelere hizmet vermektedir. Günlük, kısa dönem ve kurumsal filo kiralamada uzmanlaşmış kadrolu ile geçmişi bugüne taşıyan NGS Rent A Car, kişi ve şirketlerin ihtiyaçlarına en uygun cevabı vermektedir.

Araç kiralama (rent a car) ve transfer alanlarında kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimsemiş olan firmamız profesyonel kadrosuyla kısa sürede müşteri portföyünü geliştirmiş, rekabetin son hızla ilerlediği, pazar şartlarının her geçen gün değiştiği bir ortamda müşteri odaklı çalışma prensibi ilkesi doğrultusunda sık sık yaptığı araştırmalar neticesinde, müşterilerinin araç tercihlerini doğru analiz edip, araçlarını bu kriterler doğrultusunda özenle seçmektedir.

Özenle seçilen bu araçların, güvenli, rahat ve konforlu yolculuğu sağlayabilecek tüm niteliklere sahip olmasına dikkat eden NGS Rent A Car, bu kalite bileşenlerinin hiçbirinden taviz vermeden, kaliteyi tam anlamıyla yaşamak ve yaşatmak arzusunda olup, aynı zamanda prensip ve ilkeleri doğrultusunda yürümeden, koşarak amaçlarına ulaşmayı hedeflemektedir.

İletişim

Yetkili Kişi

Saban Serkan Durmus

  • Adres: Emirbeyazıt Mh. Recai Güreli Cad. No:20/1

NGS Rent A Car Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!