Erkan Rent a Car

E-posta Gönder

Erkan Rent a Car Hakkında

Bodrum'da 2011 yılında kurulan Erkan Araç kiralama, Türkiye'de turizm sektöründe çalışan 10 yıldan fazla deneyime sahip geniş turizm eğitimli personel tarafından yürütülmektedir. Arabaların yeni ve bakımlı araç filosu, ve yardımsever ve bilgili kadrosu ile, Erkan araç kiralama Türkiye gerçekten dinlendirici ve eğlenceli bir deneyim dd tatil yapmak için ekstra yol gösterecektir sizlere.

Bizim en önemli hedefimiz sizin ülkemizin güzelliklerini zevk ve begeni ile ziyaret edebilmenizdir. En iyi ve en güvenilir araç kiralama hizmetini alarak büyüleyici kültürü yaşayabilirsiniz. Erkan araç kiralama sizlere bunu sağlamayı ilke edinmiştir. En kısa sürede sizi ofisimizde ziyaret ettiginizde dostça bir gülümseme ile karşılaşacaksınız ve gerçek Türk misafirperverliği ile hoş bir şekilde ağırlanacaksınız.

En iyi fiyatla araç kiralama yapacaksınız. Size büyük fırsatlar ve kolay ön ödeme seçenekleri geniş bir yelpazesi sunuyoruz. Güvenliğiniz için, tüm araçlar düzenli bakım ve kontrolden geçirilir ve her kiralama öncesi temizlenir. Sürekli yenilemek ve araç filomuzu yükseltme gibi, her zaman pazarlık fiyatlarla araç en son modelleri olacak emin olabilirsiniz.

Biz yılda 365 gün açık olan; ofisimiz sabah saat 8 arası ve gece yarısı 00:00 kadar açıktır. Ne olursa olsun biz ulaşım ihtiyacınızda size hizmet için varız. Eğer bizim mesai saatleri dışında araba kiralamanız gerekiyorsa? Hiç sorun değil, sizi normal mesai saatleri dışında karşılamak için bize 24 saat açık cep telefonundan ulaşabilirsiniz.. Size kolaylık sağlamak için, biz de araç kiralama, müşterilerimizin talepleri üzerine otel ve havalimanına gidiş ve dönüş hizmeti sunmak bizim hizmetlerimiz arasındadır.

Herhangi bir sorunuz veya sorularınız oldugunda, herhangi bir zamanda bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz. Biz mümkün olan her şekilde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bizden özel fiyatlar, diğer indirimler ve teklifler hakkında bilgi almayı unutmayın. Bize telefon, faks ve e-posta ile 7/24 ulaşılabilir ve kısa sürede tüm sorulara cevap alabilirsiniz. Biz seyahatinizi en keyifli ve unutulmaz bir hale getirmeyi hedefliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.