Gelin Arabası Denizli

Zerafet Wedding Car

 • Min. Fiyat
  3.000-5.000 TL

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Zerafet Wedding Car Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Zerafet Wedding Car Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Özellikler
Şoförlü araç kiralama Süsleme hizmeti

Zerafet Wedding Car Sıkça Sorulan Sorular

Şoför hizmeti zorunlu mu?

Evet

Araç Türleri

Klasik araba

Zerafet Wedding Car Hakkında

Düğün salonuna etkili bir araç eşliğinde giriş yapmak isteyenler toplanın! Şimdi sizlere 2024 yılında sektöre hızla giren ve herkesin çok seveceği bir araç ile hizmet veren bir firmadan bahsedeceğiz. Denizli kiralık gelin arabası kapsamında hizmet veren Zerafet Wedding Car, gelin arabasının sadece bir ulaşım aracı olmadığı bilinciyle hareket edip kültürel, duygusal ve estetik açıdan sizlerle bağ kuracak gelin arabası kiralıyor.

Deneyim

Firma sahibi Bekir Ergin, iletişimi güçlü özelliği, güven veren iş anlayışı, hizmet odaklı çalışma disiplini ile diğer firmalardan olan farkını ortaya koyuyor. Düğün arabasının sıradan bir arabadan farklı olması gerektiğine inanan işletme sahibi, Denizli düğün arabası kiralama alanında çiftlerin beğenilerine hitap edecek klasik arabalarıyla gösterişli gelin arabalarını çiftlerin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyor.

Hizmetler

Denizli gelin arabası kiralama talebiyle gelen çiftlerimize, Türkiye’nin ilk yerli otomobili ve Türk otomotiv sektörüne katkıları ile bilinen Murat 124’ü kiralıyoruz. Aşkın ve romantizmin rengi olan pembe renkli aracımız, geçmişten günümüze hala popülerliğini yitirmemiş, dayanıklılığıyla adını, önemini her kesime duyurmuş. Çiftler için yorucu ve telaşlı bir gün olduğunu düşünerek onların yükünü hafifletmek için aracımızı firmamızın tahsis ettiği şoförle hizmetinize sunuyoruz.

“En mutlu gününüzde Pembe Panter yanınızda!” sloganını benimseyen işletmenin verdiği fiyat teklifini öğrenmek isterseniz sayfanın üst tarafında yer alan Zerafet Wedding Car iletişim numarasından bağlantıya geçip detaylar hakkında konuşabilirsiniz. Ayrıca sayfanın sağ tarafında yer alan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurmanız da bilgi almanız için diğer yöntemden biri. Karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra ücretin yarısını kapora bedeli olarak alıyor, diğer yarısını da organizasyon gününüzde kabul ediyoruz. Ödemelerinizi nakit ya da banka havalesi seçeneklerinden biriyle tahsil ediyoruz.

İletişim

 • Telefon::

  0258 225 50 37

 • Adres::

  Merkezefendi/Denizli

 • Haritadaki Konumu

  Zerafet Wedding Car Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.