Ekiple Tanışın


As Oto Kiralama Hakkında

Oto kiralama alanında edindiğimiz köklü deneyimler neticesinde sizlere doğru, kaliteli ve güvenilir hizmet vermeye devam etmekteyiz.
Bu yolda sizlere sorunsuz hizmet vermeyi kendimize ilke edindik. Rahatlığı ve güveni bizimle yaşamanız için 7/24 hizmet ile sizlerleyiz. Özellikle bakımlı araçlar ile size sağlıklı problemsiz bir sürüş keyfi sunmaktayız.

Gaziantep merkez, başta olmak üzere çevre illerde de araç kiralama veya filo kiralama hizmetleri taleplerinize uygun fiyatlar ile kaliteli hizmeti bizimle yaşayabilirsiniz. Eğer Gaziantep'de ve çevre illerinde araba kiralamak istiyorsanız size rahatlıkla bu imkânı sunuyoruz. Ayrıca ister havaalanı ister otogar dilediğiniz yerde araba teslim alabilir ve arabayı teslim edebilirsiniz.

Her yıl genişleyen ve gelişen filomuz ile son model araçlar ağırlıklı olarak 7/24 hizmet için her zaman hazırız. Bu işin içinde 1999’dan beri varız; sizlerin yaşadığı sıkıntıları anlamakta ve sizin için düzenli, temiz bir hizmet sunmaktayız. İlkemiz güler yüz, müşteri memnuniyeti, karşılıklı güven içerisinde hizmet sunmaktır.

İletişim

  • Adres:

    Ordu Cad. Kavaklık Kavşağı No: 2/A

  • Haritadaki Konumu

    As Oto Kiralama Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.