Pelin Event

E-posta Gönder

Evlilik Teklifi

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Fiyat

Selçuklu, Konya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta'dan az

Özellikler

 • Paket seçenekleriniz var mı?
 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?
 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?
 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?
 • Alkol servisiniz var mı?
 • İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?
 • Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Sorular

 • Verilen Hizmetler Organizasyon, Mekan + Organizasyon, Sürpriz Organizasyonu, Mekan Süslemesi, Yemek, Kokteyl, Canlı Müzik, Pankart, Video, Fotoğraf, Havai Fişek, Volkan, Balonlar, Kırmızı Halı/Yürüme Yolu, Pasta, Çiçek
 • Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz? Doğa, Otel
 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Söz, Nişan, Kına, Bekarlığa Veda, Yıl Dönümü, Doğum Günü, Parti, Baby Shower

Önerilen Firmalar

Do-Re Organizasyon
65 1 7

Karatay

Do-Re Organizasyon

1.000-1.500 TL

Hakkında

Hayalinizi süsleyen evlilik teklifi organizasyonunu Pelin Event Konya’da gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Uzun zamandır organizasyon sektöründe başarıyla varlığını sürdüren bir firmayız. Pek çok davet için çeşitli konseptler tasarlıyor ve rüyaları kısa zamanda gerçeğe dönüştürüyoruz. Hizmet sunarken ise esas önceliğimiz her zaman bizi tercih eden çiftleri memnun etmek. Bunun için de evlilik teklifi organizasyonunuzdan önce sizinle hizmet detaylarını ayrıntılı olarak mutlaka konuşuyoruz.

Evlilik teklifleri çok özel organizasyonlar. İlişkinizi resmiyete dökeceğiniz, aynı hayatı paylaşmaya adım attığınız bu anın çok güzel olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle de her şeyin tam da istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz. Sevgilinizi en iyi siz tanıyorsunuz. Nelerden hoşlanır, nasıl bir evlilik teklifi anı onu mutlu eder diye en iyi siz bilirsiniz. Bize hayalinizdeki konsepti anlattıktan sonra kısa zamanda çalışmalarımızı yapıyor ve düşlediğiniz atmosferi oluşturuyoruz. Hizmet sunarken her zaman en kaliteli ekipmanları ve aksesuarları kullanıyoruz. Hem çok romantik hem de çok şık bir mekan süslemesi yapıyoruz.

Pek çok alanda organizasyonunuz için hazırlık yapabiliriz. Doğada, otelde, restoranda ya da kafede… Nerede “Benimle evlenir misin?” diye sormak istiyorsanız, orayı size uygun şekilde düzenliyoruz. Yılın tüm mevsimlerinde organizasyon düzenliyoruz. Canlı müzik hizmetinden uçan balona kadar çok sayıda hizmet içeriğimizle size yardımcı oluyoruz. Yemekli veya ikramlı bir hizmet alacaksanız masanıza koyacağımız tatların damak zevkinize uygun olmasını sağlıyoruz. İsteğe bağlı olarak alkol de alabilirsiniz. Tüm bunları ve daha fazlasını bize önceden belirtmelisiniz.

Konya evlilik teklifi firmaları arasında çalışmalarımızla, kalitemizle ve uygun fiyatlarımızla ön plana çıkıyoruz. Siz de bizimle tanışmak, organizasyon içeriği hakkında detaylı konuşmak isterseniz sayfada yer alan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

Pelin Ünal

 • Adres: Kılıç Arslan Mahallesi Aydın Sokak No:6 B Selçuklu/KonyaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!