Pelin Event

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Pelin Event Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta'dan az

Pelin Event Sıkça Sorulan Sorular

 • Paket seçenekleriniz var mı?

  Evet


 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

  Evet


 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

  Hayır


 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

  Evet

Tüm Sorular

Pelin Event Hakkında

Hayalinizi süsleyen evlilik teklifi organizasyonunu Pelin Event Konya’da gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Uzun zamandır organizasyon sektöründe başarıyla varlığını sürdüren bir firmayız. Pek çok davet için çeşitli konseptler tasarlıyor ve rüyaları kısa zamanda gerçeğe dönüştürüyoruz. Hizmet sunarken ise esas önceliğimiz her zaman bizi tercih eden çiftleri memnun etmek. Bunun için de evlilik teklifi organizasyonunuzdan önce sizinle hizmet detaylarını ayrıntılı olarak mutlaka konuşuyoruz.

Evlilik teklifleri çok özel organizasyonlar. İlişkinizi resmiyete dökeceğiniz, aynı hayatı paylaşmaya adım attığınız bu anın çok güzel olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle de her şeyin tam da istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz. Sevgilinizi en iyi siz tanıyorsunuz. Nelerden hoşlanır, nasıl bir evlilik teklifi anı onu mutlu eder diye en iyi siz bilirsiniz. Bize hayalinizdeki konsepti anlattıktan sonra kısa zamanda çalışmalarımızı yapıyor ve düşlediğiniz atmosferi oluşturuyoruz. Hizmet sunarken her zaman en kaliteli ekipmanları ve aksesuarları kullanıyoruz. Hem çok romantik hem de çok şık bir mekan süslemesi yapıyoruz.

Pek çok alanda organizasyonunuz için hazırlık yapabiliriz. Doğada, otelde, restoranda ya da kafede… Nerede “Benimle evlenir misin?” diye sormak istiyorsanız, orayı size uygun şekilde düzenliyoruz. Yılın tüm mevsimlerinde organizasyon düzenliyoruz. Canlı müzik hizmetinden uçan balona kadar çok sayıda hizmet içeriğimizle size yardımcı oluyoruz. Yemekli veya ikramlı bir hizmet alacaksanız masanıza koyacağımız tatların damak zevkinize uygun olmasını sağlıyoruz. İsteğe bağlı olarak alkol de alabilirsiniz. Tüm bunları ve daha fazlasını bize önceden belirtmelisiniz.

Konya evlilik teklifi firmaları arasında çalışmalarımızla, kalitemizle ve uygun fiyatlarımızla ön plana çıkıyoruz. Siz de bizimle tanışmak, organizasyon içeriği hakkında detaylı konuşmak isterseniz sayfada yer alan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kılıç Arslan Mahallesi Aydın Sokak No:6 B Selçuklu/Konya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.