Konya Evlilik Teklifi

E-posta Gönder

  • Meram, Konya.

Ekiple Tanışın

  • Erkan Bıyıklı
    Firma Yetkilisi

Konya Evlilik Teklifi Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Konya Evlilik Teklifi Genel Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta'dan az

Konya Evlilik Teklifi Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Hayır


Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet


Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Hayır


Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Hayır

Tüm Sorular

Konya Evlilik Teklifi Hakkında

Nostaljiyi seven ve vosvos araçlardan hoşlanan bir çiftseniz Konya’da hayallerinizin evlilik teklifi anına hazır olun!

Uzun zamandır vosvos kiralama hizmeti veren bir firmayız. Türkiye’nin pek çok ilinde çalışmalarımızı başarıyla sürdürüyoruz. Konya’da ise sadece vosvos kiralama hizmeti vermekle kalmıyor aynı zamanda kiralama hizmetini bir de evlilik teklifi konsepti içerisinde yapıyoruz. Aracımızı zevkiniz doğrultusunda süslüyor, ön camın bulunduğu tarafa minik vosvos oyuncaklar koyuyor ve aracın arka kısmında da renkli renkli balonlarla hoş bir görüntü oluşturuyoruz. Tabii ki sadece bunlarla yetinmiyoruz. Aynı zamanda aracın kaput kısmına da “Benimle evlenir misin?” yazılı bir pankart koyuyor, tüllerle fiyonk yapıyoruz. Aracımızı park ettiğimiz yerde de kırmızı güllerle yolları süslüyor, asfalta kalp deseni yapıyoruz.

Organizasyon içeriklerimizi tamamen isteklerinize göre belirliyoruz. Aracımızı istediğiniz yerde kullanabiliyor, belirlediğiniz saat boyunca hizmet alabiliyorsunuz. Kırmızı güller, konfetiler, pasta ve araç süslemesini sizin yerinize biz hallediyoruz. Size sadece sevgilinizi alıp, aracın bulunduğu yere gelmek kalıyor. Sizi uzaktan göründüğünüz andan itibaren konfeti ve alkışlarla karşılıyoruz.

Hem romantik hem de bir o kadar nostaljik bir hizmet almak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Üstelik hizmet sunarken bütçenizi de düşünüyoruz. Ortalama 1000 TL’nin altında hizmet veriyoruz. Tabii ki ücretlendirme araçla gidilecek mesafeye göre değişkenlik gösteriyor. Yine de her zaman uygun fiyatlı bir hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Bizim için çiftleri mutlu etmek işimizin en öncelik verdiğimiz kısmı. %100 müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla çalışıyoruz. “Konya’da nerede evlilik teklifi edilir?” diyorsanız, cevap tabii ki “Konya Evlilik Teklifi’nin vosvoslarıyla istediğiniz her yerde!”

Siz de sevgilinizle bu şahane organizasyon fikrinin bir parçası olmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken sayfada yer alan formu doldurarak bizimle iletişime geçmek.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.