Aşk Olsun Organizasyon

E-posta Gönder

1 yorum

Evlilik Teklifi

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Fiyat

Selçuklu, Konya

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

 • Paket seçenekleriniz var mı?
 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?
 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?
 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?
 • Alkol servisiniz var mı?
 • İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?
 • Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Sorular

 • Verilen Hizmetler Organizasyon, Mekan + Organizasyon, Sürpriz Organizasyonu, Mekan Süslemesi, Yemek, Kokteyl, Canlı Müzik, Pankart, Video, Fotoğraf, Havai Fişek, Volkan, Balonlar, Kırmızı Halı/Yürüme Yolu, Pasta, Çiçek, Drone, İsim Yazdırma
 • Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz? Kumsal, Doğa, Tarihi Mekan, Restoran, Kafe, Otel, Ev
 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Söz, Nişan, Kına, Bekarlığa Veda, Yıl Dönümü, Doğum Günü, Parti, Açılışlar, Kurumsal Etkinlik, Mezuniyet, Sünnet, Baby Shower

Önerilen Firmalar

Do-Re Organizasyon
65 1 7

Karatay

Do-Re Organizasyon

1.000-1.500 TL

Hakkında

Aşk Olsun Organizasyon olarak Konya’da evlilik teklifi organizasyonunuzun planlanması, hazırlık aşaması ve uygulamaya geçirilmesi gibi işlemleri sizinle birlikte gerçekleştiriyoruz. Baştan sona içinize sinen bir hizmet almanız için çalışıyoruz.

Tüm istek, ihtiyaç ve beklentilerinizi detaylı olarak konuşuyor ve en ince ayrıntının bile üstünde özenle duruyoruz. Profesyonel, işini seven, oldukça üretken ve tecrübeli kadromuz ile her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Sayısız organizasyona imza atan tecrübemizle sizin de tıpkı diğer çiftlerimiz gibi mutlu olmanızı sağlıyoruz. Önceliğimiz her zaman memnuniyetinizi sağlamak ve hayatınızda güzel bir iz bırakmak. Çalışmalarımızı yaparken bize güvenmenizi istiyoruz. Bilmelisiniz ki bizimle çalıştığınızda her sorunuza yanıt alacak, tüm beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılanacak.

Birlikte bir ömür geçirmek, aynı yastığa baş koymak istediğiniz kişiye hayatının en muhteşem anlarından biri olan teklif anını yaşatmaya karar verdiniz. Fakat ona nasıl bir evlilik teklifi organizasyonu yaşatacağınızı henüz bilmiyorsunuz. Kararsız olabilir ya da kararlı olduğunuz halde düşüncelerinizi nasıl gerçeğe dönüştüreceğiniz konusunda emin olmayabilirsiniz. O halde doğru yerdesiniz. Size Konya evlilik teklifi organizasyon firmaları arasında öne çıkan markamızla yardımcı olmaya hazırız. Birbirinden muhteşem fikirlerimiz ve kullandığımız kaliteli ekipmanlarla size ve sevgilinize unutulmaz bir hatıra kazandıracağız. Mekan seçiminden süslemesine, fotoğraf ve video çekimlerinden müzik hizmetine kadar aklınıza gelen ya da gelmeyen daha pek çok alanda size yardımcı oluyoruz. Üstelik Konya’nın çevre illeri olan Karaman ve Aksaray’a da hizmetimizi götürüyoruz.

Siz de hizmet içeriklerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyatlarımızı değerlendirmek isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bizimle iletişime geçmek için sayfada yer alan bilgi formunu eksiksiz doldurmanız ve ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna basmanız yeterli.

İletişim

Fahriye Nur Çeken

 • Adres: Fatih Mah. Yeni Sanayi Cad. No:146 Selçuklu/KONYA

Aşk Olsun Organizasyon Yol Haritası

1 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


M&U

Merve & Uğur

Düğün Tarihi: 08.04.2021

Hizmet kalitesi, yaklaşım ve ekip eğlenceliydi. Teşekkür ederim.
Aşk Olsun Organizasyon

Aşk Olsun Organizasyon
Biz teşekkür ederiz. Sizi tanımaktan ve sizinle çalışmaktan mutluluk duyduk. Güzel, mutlu günlerinizde tekrar görüşmek dileğiyle


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!