Evlilik Teklifi Konya

Aşk-ı Efzâ Organı̇zasyon

  • Min. Fiyat
    7.500 -10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Aşk-ı Efzâ Organı̇zasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500 -10.000 TL

Aşk-ı Efzâ Organı̇zasyon Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta

Aşk-ı Efzâ Organı̇zasyon Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Hayır

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Evet

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Doğa

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Söz

Aşk-ı Efzâ Organı̇zasyon Hakkında

Göz alıcı bir evlilik teklifi organizasyonu hayal ediyorsanız, beklentilerinizi eksiksiz yerine getirecek kadar profesyonel kişilerle çalışmalısınız. Konya’da hizmet verdiğimiz Aşk-ı Efzâ Organı̇zasyon’da size düşlerinizi süsleyen evlilik teklifi anını yaşatıyoruz. Eğer siz de her şeyin rüyalarınızdaki gibi olmasını istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Uzun zamandır organizasyon sektöründe başarıyla varlığı sürdüren bir firmayız. Yıllara dayanan tecrübelerimiz doğrultusunda size en iyi şekilde yardımcı oluyoruz. Hizmet sunarken esas önceliğimiz her zaman sizi memnun etmek. Bunun için de evlilik teklifi organizasyonunuzdan önce sizinle iletişim kuruyor, nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Çalışmalarımızdan, sunacaklarımızdan ve isteğinize bağlı temin edebileceğimiz olanaklardan bahsediyoruz. Sizin de bizden beklentilerinizin neler olduğunu dinliyoruz. Taleplerinize göre organizasyonunuzun içeriğini oluşturuyoruz.

Öncelikle evlilik teklifi edeceğiniz mekanı düzenliyoruz. Masa üstü süslemeleri, balonlar, gül yaprakları, şık yemek takımları, şamdanlar, çiçek aranjmanları gibi daha pek çok detayla bulunduğunuz atmosfere romantik bir hava katıyoruz. Yemekli bir hizmet alacaksanız damak zevkiniz doğrultusunda menünüzü oluşturuyoruz. İsteğe bağlı alkollü bir hizmette alabiliyorsunuz. Teklif anında ise sizin “Benimle evlenir misin?” sormanızın akabinde yer volkanlarını veya havai fişekleri patlatıyoruz. Bu muhteşem atmosferde sevgilinizden aldığınız “Evet!” yanıtının ne kadar sevindirici olacağını hayal edin.

Tüm bu sunduğumuz hizmetler ve daha fazlasını bizimle çalışarak elde edebilirsiniz. Organizasyon içeriklerimizi tamamen sizin zevkleriniz doğrultusunda oluşturuyoruz. Bizimle çalışırken tek yapmanız gereken isteklerinizi net şekilde iletmek. Her şeyi sizin yerinize hazırlıyor ve kısa sürede başarıyla uyguluyoruz. Size sadece anın tadını çıkarmak kalıyor.

Konya evlilik teklifi yapılacak mekanlar ve firmalar konusunda bir araştırma yapıyorsanız, gelin tanışalım. Hizmetlerimiz, birbirinden farklı fikirlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için sayfada bulunan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    İhsaniye, Oygar Apartmanı, Kaleönü Sk No:3/1, 42060 Selçuklu/Konya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.