Evlilik Teklifi Hatay

Hatay Nişan Organizasyon

  • Min. Fiyat
    7.500 -10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Hatay Nişan Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500 -10.000 TL

Hatay Nişan Organizasyon Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta'dan az

Hatay Nişan Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Hayır

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Evet

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Yat

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Söz

Hatay Nişan Organizasyon Hakkında

Hatay Nişan Organizasyon, Antakya evlilik teklifi organizasyon firmaları arasına 2021’de katıldı. Açıldığımız andan itibaren hızla pek çok çiftimizin ilk tercihi haline geldik. Evlilik teklifi sürprizleri başta olmak üzere pek çok aşk dolu kutlamanın planlanmasını ve hayata geçirilmesini üstlendik. Tüm davetlerimizin altından başarıyla kalkarak adımızdan övgüyle söz ettiriyoruz. Sağladığımız aksesuar ve organizasyon desteğini size bütçe dostu fiyatlarla sunuyoruz.

Deneyim
Hatay Nişan Organizasyon, davet sektörüne dair çok önemli bilgi ve deneyimlere sahip olan ekibiyle birlikte 1. yaşını geride bıraktı. Evlilik teklifi etmek isteyen misafirlerimizin beklentilerini analiz ederken her zaman en güncel akımları göz önünde bulunduruyoruz. Bunun yanında söz ve nişan töreni gibi kutlamalar için de hizmet vermemiz sayesinde mutluluğun kapılarını açan mükemmel bir organizasyonun bileşenlerini iyice öğrenme fırsatı buluyoruz.

Hizmetler/Kategoriye Özel
Hatay Antakya evlenme teklifi organizasyon firmaları arasında verdiğimiz hizmetlerin çeşitliliğiyle beğeni kazanıyoruz. Öncelikle masanız kuruluyor ve masaya giden yola kırmızı halı seriliyor. Cam tablalı altın rengi sehpaların üzerine peri ışıklı fenerler yerleştiriliyor. Renkli balonlarla ve romantik mesajlar yazmada kullandığımız harf aksesuarlarla alan düzenlemeleri yapıyoruz. Masanızda farklı konseptlere göre çeşitli süslemeler yapabiliyoruz.

Sevilen konseptlerimizden birinde uçuş uçuş tüllere ve bohem aksesuarlara ağırlık veriyoruz. Bu konsept sahilde evlilik teklifi gibi açık hava organizasyonlarına çok yakışıyor. Ahşap kemerimizi makrome aksesuarlarla süslüyor, beyaz örtülü masamızı da tam kemerin önüne kuruyoruz. Bir diğer konseptimizde daha klasik bir düzen için çiçekler ve beyaz tüllerle süslediğimiz bir tagın önüne masanızı kuruyoruz. Dekorasyon seçeneklerimiz bununla da sınırlı kalmıyor. Kırmızı top aydınlatmalar, harf biçimli balonlar, altın rengi fenerlere yerleştirilmiş mumlar ve kırmızı gül yaprakları gibi pek çok aksesuarımız daha var.

Tüm bunların yanında canlı müzik, slayt gösterisi, fotoğraf ve video çekimi, drone çekimi, lazer ve volkan gösterisi, VIP araç gibi hizmetlerimizi de talebinize bağlı şekilde verebiliyoruz. Dilerseniz pasta, çiçek ve hediye gibi konularda da bizden yardım alabilirsiniz. Yemekli davetleriniz için de tüm ayrıntıları bize emanet edebilirsiniz. Hizmetlerimizi seçtiğiniz herhangi bir mekanda size sunabiliriz.

Ek Hizmetler
Hatay Nişan Organizasyon bünyesinde verilen hizmetler, sadece evlilik teklifleriyle sınırlanmıyor. Hatay’ın her köşesine ulaşarak söz, nişan, kına gecesi, bekarlığa veda gibi davetleriniz için de size kapsamlı organizasyon desteğimizi sağlıyoruz. Ayrıca doğum günleriniz, yıl dönümleriniz, baby shower ve cinsiyet partisi gibi etkinlikleriniz için de Hatay Nişan Organizasyon’un sağladığı ayrıcalıkları tercih edebilirsiniz.

Çiftlerimizle kurduğumuz güçlü bağlar sayesinde onları mutlu edecek tüm detayları bir araya toplayabilmemiz, bizi ayrıcalıklı hale getiriyor. Hatay Nişan Organizasyon ilhamını her zaman sizden ve mutluluğunuzdan alıyor. Tüm ayrıntıları planlayarak size işin sadece keyifli kısımlarını bırakıyoruz. Aşağıdaki iletişim bilgilerimizle ya da yandaki formumuzla bize ulaşarak Antakya evlilik teklifi fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Fatih Cad. Cebrail Mah. 5. Bahçeli Sok. Emir Apt. Antakya / Hatay

  • Haritadaki Konumu

    Hatay Nişan Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.