Pırlanta Süs

E-posta Gönder

Pırlanta Süs Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Pırlanta Süs Sıkça Sorulan Sorular

 • Paket seçenekleriniz var mı?

  Evet


 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

  Evet


 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

  Evet


 • Verilen Hizmetler

  Organizasyon, Sürpriz Organizasyonu, Mekan Süslemesi, Kokteyl, Canlı Müzik, Fotoğraf, Sis Makinesi, Havai Fişek, Volkan, Dilek Feneri, Balonlar, Kırmızı Halı/Yürüme Yolu, Pasta, Çiçek, Drone, Host/Hostes

Tüm Sorular

Pırlanta Süs Hakkında

Pırlanta Süs; Adana, Seyhan lokasyonunda yer alan ve daha sonra farklı illerde de çalışmalarını yürütmeye devam eden bir firma. Evlilik tekliflerinde deneyimli ekibe sahip bir organizasyon firmasıyla çalışmak oldukça önemli… Sevgilinize harika bir sürpriz hazırlamak istiyor fakat bunu nasıl yapacağınızdan emin olamıyorsanız, Pırlanta Süs ekibi sizin yardımınıza koşuyor! Lokasyon, konsept, süslemeler gibi her detayda sizin yanınızda oluyoruz.

Deneyim
Adana’da evlilik teklifi organizasyonu için tercih edebileceğiniz, kaliteli hizmet sunan ve farklı şehirlerde de hizmet veren Pırlanta Süs firmasını gelin birlikte inceleyelim. 2014 yılından beri hizmet vererek mutlu çiftlerin birlikte sevgi dolu bir hayata ilk adımlarını planlıyoruz. Romantik ve anlamlı evlilik tekliflerini çiftlerimize özel olarak tasarlıyoruz. Binlerce çiftin evliliğe adımlarını mükemmel organizasyonlarla gerçekleştirdik. Siz de bu organizasyonları değerlendirmek ve kendinize uygun bir planlama yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin!

Hizmetler
●Mersin, Adana, İskenderun, Hatay, Gaziantep ve Nevşehir’de kusursuz planlamalarla evlilik teklifinizi gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Her lokasyonda bulunduğunuz yerin özelliklerine uygun bir evlilik teklifi planlıyoruz. Mersin’de sahil, Nevşehir’de romantik bir piknik ve çok daha fazlası!
●Teklifinizi hayalinizdeki gibi gerçekleştirebilmeniz için size danışmanlık hizmeti veriyoruz. İsteklerinize göre bir paket oluşturuyor ve seçtiğiniz paket kapsamında bütün detayları düşünerek hazırlığımızı yapıyoruz. Böylece endişelenmenizi gerektirecek hiçbir konu kalmıyor!
●Dilerseniz bu güzel anları kayıt altına almanız için size yardımcı oluyoruz.
●Evlilik teklifiniz esnasında dilerseniz canlı müzik konusunda da yardımımızı alabilirsiniz.
●Organizasyonunuzu sizin için özel olan bir kapalı mekanda veya tercih ettiğiniz bir evde de planlayabiliriz.
●Evlilik teklifiniz için mekan süslemesi yaparken çiçekler, mumlar, tag, minderler ve romantik masalar hazırlıyoruz.

Deneyimli bir organizasyon firmasıyla birlikte romantik bir evlilik teklifi planlamak isterseniz bizi arayın! Yıllardır kusursuz tekliflerde başrolü oynadık ve bunu mutlu çiftlerimizin yorumları da kanıtlıyor. Adana evlilik teklifi organizasyon fiyatları ve Pırlanta Süs firması hakkında detaylı bilgi almak için yan tarafta yer alan ücretsiz formu doldurabilirsiniz. Evlilik teklifinizi dilediğiniz lokasyonda planlamak için bizimle iletişime geçebilir ve avantajlı paketlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.