Evlilik Teklifi Adana

Pırıltı'nın Dünyası

 • Min. Fiyat
  5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Dudu Hanım
  Firma Sahibi

  Çiftlerimize en özel anlarını hayalden öte masal diyarına götürüyor onlara... devam 

Pırıltı'nın Dünyası Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Pırıltı'nın Dünyası Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta

Pırıltı'nın Dünyası Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Hayır

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Evet

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Restoran

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Söz

Pırıltı'nın Dünyası Hakkında

Sevgilinizle aynı hayatı paylaşma yolunda atacağınız ilk ve en özel adımlardan biri olan evlilik teklifiniz için farklı organizasyon fikirleri arıyor ve her detayla sizin yerinize ilgilenecek bir organizasyon firmasıyla çalışmayı düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz.

Adana evlilik teklifi organizasyon şirketleri arasında yer aldığımız Pırıltı'nın Dünyası isimli firmamızla size hizmet vermeye hazırız. Bugüne kadar çok sayıda organizasyona imzamızı atmayı başardık. Bunlardan en özelleri de elbette evlilik teklifi organizasyonları. Hem çok heyecanlı hem de çok romantik bu organizasyonda baştan sona sizin istediğiniz gibi bir hizmet almanızı sağlıyoruz. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor, tarzınızı yansıtan içerikler oluşturuyoruz.

Organizasyon öncesi sizinle detaylı olarak konuşuyoruz. Her detayın içinize sinmesini istediğimiz için planlama sürecinde karşılıklı fikir alışverişi yapıyoruz. Daha önce yaptığımız çalışmalardan da örnekler gösteriyoruz. Evlilik teklifi konseptlerinin olmazsa olmaz detayı elbette kırmızı renk. Aşkın ve tutkunun rengi olan kırmızıyı mekan süslemelerinizde bol bol kullanıyoruz. İstediğiniz her yerde hizmet verebiliyoruz. Bize önceden hizmet almak istediğiniz yeri söylemeniz yeterli.

Kırmızı balonlar, gül yaprakları, mumlar, şık yemek takımları, yer volkanları, konfetiler ve aklınıza gelen daha pek çok detayı bünyemizde bulabilirsiniz. Sizin tek yapmanız gereken bize neler istediğinizden bahsetmek. Geri kalan tüm detaylarla biz ilgileniyoruz. Sevgilinizin elinden tutup belirlediğiniz mekana geldiğinizde sizi çok hoş detaylarla süslenmiş bir ortam bekliyor olacak. Sevgiliniz bu görüntü karşısında şaşırdığı an yer diz çökerek ona “Benimle evlenir misin?” diye sorabilirsiniz. Patlayan yer volkanları eşliğinde sarılırken bu anı ömür boyu unutamayacağınıza emin olabilirsiniz.

Siz de hizmet içeriklerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz sayfada yer alan iletişim formunu doldurup ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

 • Adres::

  Adana

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.