Evlilik Teklifi Adana

Melek Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Melek Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Melek Organizasyon Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta

Melek Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Hayır

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Evet

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Kumsal

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Söz

Melek Organizasyon Hakkında

Hayatınızın en özel anlarından biri olan evlilik teklifinizi şahane bir organizasyon eşliğinde sevgilinize sormak ister misiniz? Melek Organizasyon Adana’da size her detayı A’dan Z’ye düşünülmüş bir hizmet sunuyoruz.

Organizasyon sektöründe yeni bir soluğuz. Ancak o kadar heyecanlı ve istekliyiz ki en az sizin kadar titizlenerek çalışıyoruz. Amacımız sizi mutlu etmek, beklentilerinizi %100 olacak şekilde karşılamak. Bunun için de evlilik teklifi etmeye karar verdiğinizde sizinle bir ön görüşme yapıyoruz. Sevgilinizin nelerden hoşlanacağını, sizin tarzınızı öğreniyoruz. Hizmetlerimizin bir sınırı yok. Siz istiyorsunuz, biz de yerine getiriyoruz.

Mekan neresi olursa olsun size hizmet veriyoruz. Mekanı belirleyebilir ya da bizden yer önerisi alabilirsiniz. Hava şartlarını da göz önünde bulundurarak yılın tüm mevsimlerinde hizmet veriyoruz. İşimizi severek yapıyoruz. Size sadece düşlemek, istemek ve anın tadını çıkarmak kalıyor. Kırmızı halı, gül yaprakları, masa ve ortam süslemeleri, organze tül kullanımı, pankart, havai fişek, yer volkanı, pasta gibi pek çok hizmeti size sunuyoruz. Yemekli, yemeksiz ya da ikram şeklinde bir kutlama düzenleyebilirsiniz. Yemeklerimizi tamamen damak zevkiniz doğrultusunda tercih ediyoruz.

Organizasyonunuzun başından sonuna kadar size eşlik ediyoruz. Çok heyecanlı olduğunuzun farkındayız. Tüm bu anlarda manevi olarak desteğimizi sürdürüyoruz. Keyifli bir kutlama yapmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Sizin tek yapmanız gereken anın tadını çıkarmak, yere diz çökmek ve yüzük kutusunu aniden açarak “Benimle evlenir misin?” diye sormak.

Siz de Adana evlilik teklifi mekanları, fikirleri, firmaları ve fiyatları konusunda araştırma yapıyorsanız mutlaka şirketimizin hizmetlerine de göz atmalısınız. Bunun için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bizimle iletişime geçmek için sayfada yer alan bilgi formunu eksiksiz doldurup ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Seyhan, Adana

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.