Melek Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Melek Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Melek Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Paket seçenekleriniz var mı?

  Evet


 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

  Evet


 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

  Hayır


 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

  Evet

Tüm Sorular

Melek Organizasyon Hakkında

Hayatınızın en özel anlarından biri olan evlilik teklifinizi şahane bir organizasyon eşliğinde sevgilinize sormak ister misiniz? Melek Organizasyon Adana’da size her detayı A’dan Z’ye düşünülmüş bir hizmet sunuyoruz.

Organizasyon sektöründe yeni bir soluğuz. Ancak o kadar heyecanlı ve istekliyiz ki en az sizin kadar titizlenerek çalışıyoruz. Amacımız sizi mutlu etmek, beklentilerinizi %100 olacak şekilde karşılamak. Bunun için de evlilik teklifi etmeye karar verdiğinizde sizinle bir ön görüşme yapıyoruz. Sevgilinizin nelerden hoşlanacağını, sizin tarzınızı öğreniyoruz. Hizmetlerimizin bir sınırı yok. Siz istiyorsunuz, biz de yerine getiriyoruz.

Mekan neresi olursa olsun size hizmet veriyoruz. Mekanı belirleyebilir ya da bizden yer önerisi alabilirsiniz. Hava şartlarını da göz önünde bulundurarak yılın tüm mevsimlerinde hizmet veriyoruz. İşimizi severek yapıyoruz. Size sadece düşlemek, istemek ve anın tadını çıkarmak kalıyor. Kırmızı halı, gül yaprakları, masa ve ortam süslemeleri, organze tül kullanımı, pankart, havai fişek, yer volkanı, pasta gibi pek çok hizmeti size sunuyoruz. Yemekli, yemeksiz ya da ikram şeklinde bir kutlama düzenleyebilirsiniz. Yemeklerimizi tamamen damak zevkiniz doğrultusunda tercih ediyoruz.

Organizasyonunuzun başından sonuna kadar size eşlik ediyoruz. Çok heyecanlı olduğunuzun farkındayız. Tüm bu anlarda manevi olarak desteğimizi sürdürüyoruz. Keyifli bir kutlama yapmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Sizin tek yapmanız gereken anın tadını çıkarmak, yere diz çökmek ve yüzük kutusunu aniden açarak “Benimle evlenir misin?” diye sormak.

Siz de Adana evlilik teklifi mekanları, fikirleri, firmaları ve fiyatları konusunda araştırma yapıyorsanız mutlaka şirketimizin hizmetlerine de göz atmalısınız. Bunun için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bizimle iletişime geçmek için sayfada yer alan bilgi formunu eksiksiz doldurup ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.