Elit Organizasyon Adana

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Elit Organizasyon Adana Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Elit Organizasyon Adana Sıkça Sorulan Sorular

 • Paket seçenekleriniz var mı?

  Evet


 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

  Evet


 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

  Hayır


 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

  Evet

Tüm Sorular

Elit Organizasyon Adana Hakkında

Unutulmaz bir evlilik teklifi organizasyonunun sırrı doğru bir firmayla çalışmak. Elit Organizasyon Adana size hayallerinizin anını yaşatıyor, kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Birbirinden farklı konseptlerimiz ve talepleriniz doğrultusunda şekillenen organizasyon içeriklerimizle sevgilinizle ömür boyu hatırlayacağınız eşsiz bir ana sahip olabilirsiniz.

Uzun zamandır organizasyon sektöründe başarıyla varlığını sürdüren bir ekibiz. Yıllara dayanan tecrübelerimiz ve içimizde hep saklı tuttuğumuz ilk günkü heyecanımızla size hizmet veriyoruz. Bizim için öncelik daima sizsiniz. Bu nedenle de evlilik teklifi organizasyonunuz öncesi sizinle yüz yüze ya da telefon aracılığıyla iletişim kuruyoruz. Firmamızdan, hizmet içeriklerimizden ve daha önce yaptığımız çalışmalardan bahsediyoruz. Sizden de nasıl bir hizmet almak istediğinizi, sevgilinizin hoşuna gidecek hizmet içeriklerinin neler olduğunu ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Eğer aklınızda bir konsept fikri yoksa tecrübelerimizle yardımcı oluyoruz.

İstediğiniz tüm mekanlarda organizasyon ortamı hazırlayabiliyoruz. Konsepte, mekana ve hava durumuna göre hizmet içeriğimizi oluşturuyoruz. Aklınıza gelen tüm hizmetleri size sunuyoruz. Mekan süslemesinden pasta ikramına, gül yapraklarından canlı müzik hizmetine kadar bünyemizde her şey var. Balonlarla süslediğimiz alanda dilerseniz kırmızı halı da seriyoruz. Teklif anında yer volkanlarını ve havai fişeği patlatıyoruz. Saydıklarımız kadar konsept tarzınıza göre değişkenlik gösteren pek çok içeriği de bünyemizde bulabilirsiniz.

Tüm organizasyon boyunca size eşlik ediyor, heyecanınızı atmanıza yardımcı oluyoruz. Sizin tek yapmanız gereken sevgilinizle birlikte anın tadını çıkarmak ve yere diz çökerek “Benimle evlenir misin?” diye sormak. Geri kalan tüm detaylarla en ince ayrıntıya kadar biz ilgileniyoruz.

Adana evlilik teklifi hizmeti veren firmalar arasında çalışmalarımız ve ilgi alakamızla ön plana çıkıyoruz. Siz de bizimle çalışan şanslı çiftlerden biri olmak isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bunun için sayfada bulunan bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basmanız yeterli.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.