Evlilik Teklifi Adana

Pera Organizasyon

5,0
  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Pera Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Pera Organizasyon Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta

Pera Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Hayır

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Evet

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Kumsal

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Söz

Pera Organizasyon Hakkında

Hizmet hayatına yeni atılan bir firma olmamıza karşın kısa zamanda çok sayıda çifte ulaşmayı başardık. Adana’da evlilik teklifi organizasyonu düzenleyen firmalar arasında yer alıyor ve Bigülücük Organizasyon isimli markamızla fark yaratıyoruz!

Hizmet sunarken tek kriterimiz sizin hayal gücünüz. Siz neyi, nasıl istiyorsanız bize detaylı anlatıyorsunuz. Biz de gereken ne ise onu yapıyor ve düşlerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Hizmet sunarken önceliğimiz her zaman sizi memnun etmek. Eminiz ki bizimle tanıştığınızda, bizden hizmet aldığınızda ortaya çıkan sonuçtan çok mutlu olacaksınız. Çünkü işimizi hem severek hem de disiplinli bir şekilde yapıyoruz.

Her zaman kaliteli aksesuarlar kullanıyoruz. Şıklığı, doğallığı çok seviyoruz. Bizi tercih eden çiftler de genelde özenli kişiler oluyor. O nedenle çiftlerimizle iyi ilişkiler kurarak, güzelce anlaşıyoruz. Evlilik teklifi sürecinin hem erkek hem de kadın için oldukça heyecanlı olduğunun farkındayız. Müstakbel gelin adayları sürprizin şaşkınlığıyla heyecanlanıyor olsa da damatlar bu sürecin başından sonuna kadar daimi bir telaş içerisinde oluyor. Biz de tam bu noktada devreye girerek size yardımcı oluyoruz.

Bize neler istediğinizi, nasıl bir organizasyon düşlediğinizi anlatmanızın ardından çalışmalara başlıyoruz. Daha önceki çalışmalarımızdan örnekler gösteriyor, fikir veriyoruz. Konseptlerimizin içeriklerini talepleriniz doğrultusunda düzenleyebiliyoruz. Teklif ortamını güzelleştirdiğimiz kadar teklif anınızı da kusursuz bir görsel şova dönüştürüyoruz. Adeta bir renk ve ışık cümbüşü yaşatarak ömür boyu hafızalarınızdan çıkmayacak güzellikte bir anı kazanmanızı sağlıyoruz. Tabii ki tüm bu anları gelecek nesillerinize de gösterebilmeniz için fotoğraf ve video yardımıyla kayıt altına alıyoruz.

Siz de firmamızın ayrıcalıklı imkanlar sunarak hazırladığı şahane bir ortamda “Benimle evlenir misin?” diye sormak istiyorsanız, yapmanız gereken sayfada yer alan iletişim formunu doldurmak ve ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

  • Adres::

    Cemalpaşa Mahallesi, Gazipaşa Bulv. No52/2 Bahar Apt. K1 D1 Seyhan Adana

Pera Organizasyon Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Eda & Burak

Düğün Tarihi: 13.06.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Evlilik teklifi organizasyonu için anlaşmıştık. Tüm detaylarına kadar benim istediğim şekilde yapılmasına çok yardımcı oldu. Hem ekip olarak hem de organizasyon olarak çok iyilerdi. Sevgilim çok beğendiğini söyledi. Tam istediğimiz gibi ayarlanmıştı herşey. Kendilerine çok teşekkür ederim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.