2H Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

2H Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta'dan az

2H Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Paket seçenekleriniz var mı?

  Evet


 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

  Evet


 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

  Hayır


 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

  Evet

Tüm Sorular

2H Organizasyon Hakkında

Adana’da hizmet verdiğimiz 2H Organizasyon isimli markamızla bugüne kadar çok sayıda organizasyona imza atan bir ekibiz. Yıllara dayanan tecrübelerimiz doğrultusunda tarzınızı en iyi yansıtan konseptleri kısa sürede oluşturuyoruz. Hizmet sunarken tek önceliğimiz memnun olmanız.

Adana evlenme teklifi organizasyon firmaları arasında bir araştırma yapıyorsanız, mutlaka hizmetlerimize göz atmalısınız. İşini severek yapan, profesyonel bir ekibiz. Çalışmalarımızı titiz bir şekilde yürütüyor, beklentileriniz doğrultusunda hizmet sunuyoruz. Evlilik teklifi organizasyonlarını da tıpkı diğer organizasyonlarımız gibi oldukça önemsiyoruz. Farklı fikirlerimiz, kaliteli ekipman ve aksesuarlarımızla çok hoş bir atmosfer yaratarak sevgilinizle unutulmaz bir an yaşamanızı sağlıyoruz. İçinde bulunduğumuz sektörde moda olan gelişmeleri de yakından takip ediyor, her zaman en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz.

Bize aklınızda nasıl bir evlilik teklifi anı olduğunu ayrıntılı bir şekilde anlatmanızı istiyoruz. Biz de size hizmet içeriklerimizden ve daha önce yaptığımız çalışmalardan detaylı olarak bahsediyoruz. Önceliğimiz daima sizi memnun etmek. Bu nedenle bize aklınızdaki konsepti ve organizasyon fikrini çekinmeden anlatabilirsiniz. İstediğiniz tüm mekanlarda hizmet veriyoruz. Doğada, kumsalda ya da bir otelde… Herhangi bir sınırlamamız yok. Siz nerede sevgilinize “Benimle evlenir misin?” diye sormak istiyorsanız, biz varız. Organizasyon sürecinizin başından sonuna kadar da size eşlik ediyoruz. Tüm detaylarla yakından ilgileniyoruz. Siz sadece hayal kuruyor ve gerçekleştiği anı yaşıyorsunuz.

Hizmetlerimiz, farklı fikirlerimiz ve her bütçeye uygun fiyatlarımızla siz de en kısa zamanda tanışmak isterseniz yapmanız gereken bize ulaşmak. Peki bize nasıl ulaşacaksınız? Sayfada yer alan bilgi formunu eksiksiz bir şekilde doldurup ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna basarak bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz. Sizinle en kısa sürede bir araya gelmek ve en özel anlarınıza güzellik katmak istiyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.