Düğün Salonları Muğla

Şımarık Düğün Salonu

Firma kapanmıştır
Şımarık Düğün Salonu

Şımarık Düğün Salonu Hakkında

Düğününüz için kaliteli hizmet veren, uygun fiyatlı bir mekan mı arıyorsunuz? Bu istediğinizi gerçekleştirecek ve en özel gününüzde ev konforunda bir düğün geçirmenizi sağlayacağımız Fethiye Şımarık Düğün Salonu & Mangal Restaurant Muğla’ya davet ediyoruz.


Düğününüz için hangi hizmetleri veriyoruz bahsedelim.


600 kişi ağırlama kapasitesine sahip mekânımızda mevsim şartlarına ayak uyduracak şekilde dizayn edilmiş açık ve kapalı alanlarımız bulunuyor. Dilediğiniz yeri seçebiliyorsunuz. Geniş ve ferah bir ambiyansa sahip mekânımızda masa ve sandalye yerleştirmelerimizi gelecek konuk sayınıza göre düzenliyoruz. Dilediğiniz konsepte mekân giydirme ve süsleme yapabiliyoruz. Her aşamada fikrinizi alıyor, sizin isteklerinizi önemsiyoruz. İstiyoruz ki her şey hayallerinizdeki gibi olsun.


Yemekli düğün tercihleriniz için standart bir düğün menümüz bulunuyor. Bu lezzetli yemekleri profesyonel servis elamanlarımız konuklarınıza sunuyor. Düğününüzde yemek tercih etmezseniz misafirlerinize kuru pasta, düğün pastası ve meşrubat ikramları yapıyoruz.


Düğün paketimiz içinde bulunan anlaşmalı ekip arkadaşımız düğün videonuzu kesintisiz olarak çekiyor. Aynı zamanda düğün boyunca her anınızı ölümsüzleştiren fotoğrafçımız da sizin için özenle çalışıyor.


Standartların üstünde sahne ve ses sistemi sunuyoruz. Ayrıca geniş olarak bıraktığımız pist alanımızda özgürce dans etmenin keyfini yaşayacaksınız. İsterseniz ilk dansınızdan başlayarak gecenin ilerleyen saatlerine kadar çalacak tüm müziklere beraber karar verebiliriz. Biz de kötü sürprizlere yer yok, içiniz rahat olsun.


Düğün dışında hizmet verdiğiniz organizasyonlardan bahsedecek olursak; açılış, doğum günü, nişan, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, parti, sünnet düğünü gibi birçok alanda faaliyet gösteriyoruz.


Eğer siz de bu özel günü bizimle birlikte organize etmek isterseniz Şımarık Düğün Salonu & Mangal Restaurant Fethiye/Muğla ile iletişime geçmek için yan tarafta bulunan ücretsiz teklif al butonuna tıklamanız yeterli olacak.

Şımarık Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Şımarık Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Şımarık Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Şımarık Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 60.000 - 80.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır. Şımarık Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır.

Şımarık Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Şımarık Düğün Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Şımarık Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Şımarık Düğün Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, kına, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon ve nişan hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Otopark Araç Kapasitesi

75-100

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.