Düğün Salonları Mersin

Timur Düğün Salonu

Firma kapanmıştır
Timur Düğün Salonu

Timur Düğün Salonu Hakkında

Düğün yalnızca bir prosedür değildir! Aileniz ve sevdiklerinizle mutluluğunuzu paylaşmak, birlikteliğinize sonsuza kadar “Evet” demektir! Bu yüzden şık bir tören, keyifli bir merasim tercih ediyorsanız, Timur Düğün Salonu Mersin’de tam da size göre. Neden mi? Gelin anlatım:

Genç ve dinamik ekibimizle keyif alacağınız bir gece tasarlamaya başlamadan önce organizasyon sorumlumuzla görüşmeler düzenlemenizi tercih ediyoruz. Salonumuzda gerçekleştireceğiniz düğün organizasyonları için hayal ettiğiniz her şeyin gerçekleşmesini istiyor ve planlı bir şekilde çalışıyoruz.

Hazırlık aşamasında davet alanını dekore ederek konseptinizi oluşturuyoruz. Bunun için davetli masalarını ziyafetleriniz için uygun hâle getiriyoruz. Ayrıca konuklarınızın konforu için 8 ila 10 kişilik yuvarlak masalar tercih ediyoruz. Beyaz tiffany sandalyeler ve masa örtüleri ile sağladığımız şıklığa ek olarak renklendirme için desenli kumaşlar veya kurdeleler de kullanıyoruz. Masalarda süslemeleri tamamlayan; çiçekler, şamdanlar, çeşitli dekoratif ürünler oluyor. Tercih ettiğiniz aksesuara uygun gelin yolu, nikâh masası süslemeleri de yapıyoruz... Üstelik ışıl ışıl salonumuzda 300 kişiye kadar davetlerinizi ağırlarken havalandırma ve salon tipi iklimlendirme sistemleri sayesinde her mevsim hizmet veriyoruz.

Yıllardır hayalini kurduğunuz tören sonra konuklarınıza ikramlar sunuyoruz. Eğlenerek geçirdiğiniz gece müzik şölenine dönüşmenin yanında sunduğumuz; karşılama ikramları, ara sıcak, ana yemek ve düğün pastasıyla ziyaret haline geliyor. Her lezzeti damak tadınıza uygun seçmek isteyenler için yemekli menü tercihi yaparken tadımları da düzenliyoruz. İkram ve kokteyl menülerini de inceleyebilir, maddi planlamanıza göre seçimler yapabilirsiniz.

Eğer siz de Mersin düğün salonları arasında tercih yapmak üzereyseniz, sayfanın üst kısmında yer alan fotoğrafları incelemelisiniz. Timur Düğün Salonu formunu doldurarak iletişim sağladığınızda ise hem yüz yüze görüşmeler talep edebilir hem de istekleriniz doğrultusunda fiyat teklifleri de alabilirsiniz.

Timur Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Evet

Timur Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Timur Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Timur Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır. Timur Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır.

Timur Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Timur Düğün Salonu 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Timur Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Timur Düğün Salonu düğün dışında parti, nişan, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, baby shower, kına, doğum günü ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Otopark Araç Kapasitesi

50-75

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.