Timur Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Timur Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Timur Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Timur Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Timur Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Timur Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Timur Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Timur Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Timur Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Timur Düğün Salonu 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Timur Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Timur Düğün Salonu düğün dışında parti, nişan, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, baby shower, kına, doğum günü ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Timur Düğün Salonu Hakkında

Düğün yalnızca bir prosedür değildir! Aileniz ve sevdiklerinizle mutluluğunuzu paylaşmak, birlikteliğinize sonsuza kadar “Evet” demektir! Bu yüzden şık bir tören, keyifli bir merasim tercih ediyorsanız, Timur Düğün Salonu Mersin’de tam da size göre. Neden mi? Gelin anlatım:

Genç ve dinamik ekibimizle keyif alacağınız bir gece tasarlamaya başlamadan önce organizasyon sorumlumuzla görüşmeler düzenlemenizi tercih ediyoruz. Salonumuzda gerçekleştireceğiniz düğün organizasyonları için hayal ettiğiniz her şeyin gerçekleşmesini istiyor ve planlı bir şekilde çalışıyoruz.

Hazırlık aşamasında davet alanını dekore ederek konseptinizi oluşturuyoruz. Bunun için davetli masalarını ziyafetleriniz için uygun hâle getiriyoruz. Ayrıca konuklarınızın konforu için 8 ila 10 kişilik yuvarlak masalar tercih ediyoruz. Beyaz tiffany sandalyeler ve masa örtüleri ile sağladığımız şıklığa ek olarak renklendirme için desenli kumaşlar veya kurdeleler de kullanıyoruz. Masalarda süslemeleri tamamlayan; çiçekler, şamdanlar, çeşitli dekoratif ürünler oluyor. Tercih ettiğiniz aksesuara uygun gelin yolu, nikâh masası süslemeleri de yapıyoruz... Üstelik ışıl ışıl salonumuzda 300 kişiye kadar davetlerinizi ağırlarken havalandırma ve salon tipi iklimlendirme sistemleri sayesinde her mevsim hizmet veriyoruz.

Yıllardır hayalini kurduğunuz tören sonra konuklarınıza ikramlar sunuyoruz. Eğlenerek geçirdiğiniz gece müzik şölenine dönüşmenin yanında sunduğumuz; karşılama ikramları, ara sıcak, ana yemek ve düğün pastasıyla ziyaret haline geliyor. Her lezzeti damak tadınıza uygun seçmek isteyenler için yemekli menü tercihi yaparken tadımları da düzenliyoruz. İkram ve kokteyl menülerini de inceleyebilir, maddi planlamanıza göre seçimler yapabilirsiniz.

Eğer siz de Mersin düğün salonları arasında tercih yapmak üzereyseniz, sayfanın üst kısmında yer alan fotoğrafları incelemelisiniz. Timur Düğün Salonu formunu doldurarak iletişim sağladığınızda ise hem yüz yüze görüşmeler talep edebilir hem de istekleriniz doğrultusunda fiyat teklifleri de alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Halkla İlişkiler Sorumlusu

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Bahçelievler Mh. H.O. Merzeci Bulv. No:521

 • Nasıl gelinir?

  2. Çevreyolu üzerinde Çatı Restaurant yanı.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Timur Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.