Sultan Kasr-ı Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Sultan Kasr-ı Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Sultan Kasr-ı Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Sultan Kasr-ı Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Sultan Kasr-ı Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Sultan Kasr-ı Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Sultan Kasr-ı Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Sultan Kasr-ı Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


Sultan Kasr-ı Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Sultan Kasr-ı Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Sultan Kasr-ı Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sultan Kasr-ı Düğün Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, doğum günü, parti, nişan, baby shower ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Sultan Kasr-ı Düğün Salonu Hakkında

Düğününüzün nerede yapılacağı konusunda kararsızlık yaşıyorsanız size Sultan Kasr-ı Düğün Salonu’nu incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Her çiftin en özel ve en mutlu olduğu günlerden bir tanesi birlikte bir hayata ‘’Evet’’ dediği ve bunu sevdikleriyle kutladıkları düğün günleri olduğunu biliyoruz. Sizin için de ayrı öneme sahip olduğunu düşündüğümüz düğün organizasyonunuzun kusursuz olmasını isteyeceğine eminiz. Bu nedenle tecrübemiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla düğününüz için en iyisini sağlamak için emek harcıyor olacağız. Uzun yıllardır düğün, kına, sünnet, nişan ve davet gibi organizasyonlar için salonumuzda bizi tercih eden kişileri büyük bir titizlikle ağırlıyoruz.

Size salonumuzun özelliklerinden bahsedecek olursak kısaca şöyle anlatabiliriz;
Salonun içerisinde tabanı tamamen mermerle kaplı ve yüksek tavanlı bir alana sahibiz. Düğün pisti olarak mermer tabanı kullanmamızın sebebi hem dekor olarak uyum sağlamak hem de dans için elverişli hale getirmek olduğunu söyleyebiliriz. Yüksek tavan ise ferah bir atmosfer oluşturarak havanın içeride dağılmasına yardımcı oluyor. Masa şeklinde yuvarlak masa tercih ettiğimiz salonumuzda masa ve sandalyeleri kırmızılı ve beyazlı örtüler ile giydirerek hem renkli hem de şık bir görünüm sağlıyoruz. Nikâh masasını da düğün salonumuzun tam orta yerine konumlandırarak herkes tarafından eşit bir şekilde görülmesini ve yorulup otursanız bile eğlenceden uzaklaşmamanız için özenle düşünerek ayarladığımızı söyleyebiliriz. Son teknoloji iklimlendirme sistemleri ile de yaz ve kış Sultan Kasrı Düğün Salonu’nu hiçbir olumsuz sorun ile karşılaşmadan tercih edebilirsiniz. Orkestramızın ustalığı ve kaliteli müzik sistemlerimiz ile düğün boyunca eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz.

Sultan Kasr-ı Düğün Salonu hakkında daha ayrıntılı bilgiler almak ve fiyat tekliflerini değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Yavuz Selim Mah., Karagöz Cad., Malatya/ Yeşilyurt

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sultan Kasr-ı Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.