Malatya Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Malatya Düğün Sarayı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Malatya Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Malatya Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Malatya Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Malatya Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Malatya Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Malatya Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Malatya Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Malatya Düğün Sarayı 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Malatya Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Malatya Düğün Sarayı düğün dışında mezuniyet törenleri, parti, nişan, davet ve resepsiyon, kına ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Malatya Düğün Sarayı Hakkında

Düğün organize etmek için Malatya’da salon arayışı içerisindeyseniz, acele etmelisiniz. Kalabalık davetleriniz için de uygun olan 2000 kişilik salonumuz, Malatya Düğün Sarayı’na gelmelisiniz. Hatta en hızlı şekilde bilgi almak için bu sayfa üzerindeki fotoğrafları incelemeli ve yazımızı okumalısınız:

Davetli sayınıza göre değişse de her zaman kalabalık bir ekiple hizmet veriyoruz. Hayallerinizin gerçek olacağı gece için hazırlık öncesi görüşmeler düzenliyoruz. Aldığımız ortak kararlar ışığında harekete geçiyoruz. Alanında uzman ekibimiz sizin için en iyiyi kurguluyor ve düğün konseptiniz için de profesyonel bakış açısı ile danışmanlık hizmeti sağlıyor. Bu sayede her ayrıntı hayallerinizdeki gibi oluyor. Fakat daha da önemlisi bütün konuklarınız ve size kendinizi özel hissedeceğiniz ayrıcalıklı hizmetler sunuyoruz.

Siz son düğün hazırlıklarınızı gelin ve damat odasında tamamlarken bizde salonumuzda konuklarınızı karşılamaya başlıyoruz. Konuklarınız temin edilen ikramlarla karşılandıtan sonra kendileri için ayrılmış salondaki masalara buyur ediliyorlar. Salonda; beyaz ve altın sarısı renk tonlarında dekore edilmiş geniş bir alan, rahatça hareket edebilecekleri dans pisti, şık tasarımlarıyla dikkat çeken zarif konuk masaları, sahne ve nikâh masası yer alıyor. Siz de gelin yolundan geçerek ilk dansınız için pistte yerinizi aldığınızda Malatya düğün salonları arasında bizi tercih ettiğiniz için memnun olacaksınız!

Ziyafet menülerini soracak olursanız, mutfağımızda hazırlıkları sürdürüyoruz. Dilerseniz menü tadımlarıyla belirleyebileceğiniz lezzetleri bütçenize uygun düğün paketlerinde yer alan yemek listeleri arasından da seçebilirsiniz. Malatya Düğün Sarayı’nda ikram ve yemekli menülerle konuklarınızı ağırlarken müzik dans ve eğlence de gece boyunca devam ediyor. Yapmanız gereken tek şey düğününüzü keyifle ve eğlenerek geçirmek! Mutlu ânlarınızın tadını çıkarın...

İletişime geçerek istekleriniz doğrultusunda hizmetler ve düğün paketlerini öğrenebilir, Malatya düğün fiyatlarımız için teklif alabilirsiniz. Acele edin, iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Salköprü Mah. Arkadaş Sok. No: 6-1 Yeşilyurt/ Malatya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Malatya Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.